Menu

załatwianie sie niemowlaka ...

Powiedzcie mi kochane,bo juz sama nie wiem co myślec/robic ... Moja Zuzka (prawie 3 m-ce) karmiona piersią, do tej pory robiła kupkę parę razy dzinnie,a często tez przy oddawaniu gazów brudziła pieluszkę. Teraz 4 dzień nic. Tylko 2 razy zabrudziła pieluche i tyle ... czy to normalne? Gazy oddaje,brzuch ja raczej nie boli,bo zachowuje sie normalnie. Nie wiem czy sie niepokoic tym, czy isc do lekarza np ... Dałam jej dzis troszke herbatki koperkowej,ale nie duzo,bo nie chciala pic,tylko tyle co łyżeczka. Ja jadłam to samo,co zawsze, tylko makaron ewentualnie,ale wczesniej tez troche jadłam. Te wczesniejsze kupki były troche za czeste,bo potrafiła przez godz zabrudzic 3 pieluchy nawet, lekarka kazała dawac Acidolac babe,wiec pare razy dałam. Jak sie dzis nie załatwi to chyba pójde do lekarki,bo to juz chyba za dlugo ...

MamusiaKubusia
 1703  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem niemowlę kupka

Odpowiedzi

MamusiaKubusia
ufff ... no to na razie nie panikuję(grins) i jak by co,to od razu na kibelek,bo pieluchy może nie starczyc (smiech)
aangelek21
wydaje mi się, że nie ma powodów do paniki. Może spróbuj sposobu @iza820 (grins)
ale jeżeli faktycznie myślisz, że coś jest nie tak, to wybierz się do lekarza. Bynajmniej będziesz spokojniejsza (prezent)(prezent)(prezent)
piasekpustyni
może ma zespół leniwego jelita jeśli bardzo rzadko robi kupkę, jak nie zrobi wkrótce to skonsultuj się z lekarzem.
racjooleq
Lekarz mój powiedział, że do 12 dni dziecko na piersi może nie robić kupki:)
Jak chcesz pomóc Mąłej zjedz jabłko:) ja diety nei trzymam wiec jem wszystko i szeroką gammą wspomagaczy dla jelit Dzieciaka dysponuje:)
A jak nie da rady to prowokuj:)
Czopek glicerynowy się spradza:)
A i termometrem możesz w dupce pogrzebac ciut, żeby kupkę wywołać:)
MamusiaKubusia
jest! ufff ...hehe jeszcze nigdy nie cieszyłam sie tak z kupy(smiech) widocznie moze tak sie teraz bedzie załatwiac,bo nie było żadnego płaczu ani nic,załatwiła mi sie w aucie,w drodze do lekarki,która miałam spytac czy to normalne (grins)(kciuki) dzieki kochane(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.