Menu

zaległy urlop po urodzeniu dziecka

hejka mam takie pytanko może któraś z Was była w podobnej sytuacji i wie co i jak. A więc w tym roku w ogóle nie pracowałam ponieważ od początku ciąży jestem na zwolnieniu lekarskim, w sierpniu rodzę potem będę miała macierzyński moje pytanie to czy po skończeniu macierzyńskiego jakoś na początku 2011 roku będzie mi przysługiwał zaległy urlop za rok 2010 mimo iż nie pracowałam w tym roku czy nie.Mam nadzieję że w miarę jasno wytłumaczyłam(krejzolka)(krejzolka) pozdrawiam serdecznie(prezent)(prezent)

justyna666
 616  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Praca i Finanse zaległy urlop po zwolnieniu

Odpowiedzi

corcia
po macierzyńskim ,zaległy za tamten rok jak masz jeszcze ,i za ten rok ,
rozowa82
urlop wypoczynkowy do wykorzystania po urlopie macierzynskim, nalezy cie sie za całe chorobowe i na urlopie macierzyńskim tez jest naliczany, za wychowawczy juz nie....
rozowa82
czyli skrócie za 210 nalezy ci sie urlop i do tego bodajże dostaniesz dwa dni opieki nad dzieckiem dodatkowo(grins)
rozowa82
czyli w skrócie za 2010* miało byc (krejzolka)
corcia
i za 2009 rok też jak jeszcze ma zależy kiedy poszłaś na chorobowe ,i czy wykorzystałaś cały urlop z tamtego roku
sque
dokładnie tak jak piszą dziewczyny, ja też tak miałam i jeszcze jedno Ci powiem, jeżeli są u Was w pracy 'wczasy pod gruszą' to za te obydwa lata też Ci się należą. Jeżeli ich nie wykorzystałaś oczywiście.
MARZENAG
jeśli bedziesz wykorzystywała ten urlop w przyszłym roku a chciałabys pozniej isc po nim na wychowawczy to chyba przysługuje ci tez urlop w całości za 2011 ale tu niedokońca jestem tego pewna.A co do opieki to przysługuje 2 dni na rok wiec dostaniesz tylko za 2011 bo za 2010 Ci przepadnie,te dwa dni nieprzechodza na następny rok.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.