Menu

Założenie konta na nk lub fb swojej drugiej połówce...

Ciekawi mnie czy są tu jakieś kobietki, które założyły lub prowadzą konta na nk lub fb swoim mężom (partnerom)... A pytam, bo właśnie zaskoczyła mnie taka oto sytuacja.. Brat mojej bratowej, z którym zawsze dobrze się dogadywałam (a nawet coś przez chwilkę między nami kiedyś zaiskrzyło) założył niedawno konto na nk.. Jako że nie mam do niego namiarów (mieszka daleko i wcześniej spotykaliśmy się tylko jak przyjeżdżał do mojego brata) napisałam do niego na nk... No i wysłałam mu zaproszenie... Nic nas nie łączy każde założyło własną rodzinę, no ale dalej się lubimy, i lubimy ze sobą gadać.. A tu nagle moje zaproszenie zostało odrzucone... no zdziwiłam się lekko, napisałam żartem, że widzę, że ostra selekcja jest.. A tu się okazuje, że to mu jego partnerka prowadzi konto.... Poznałam tę dziewczynę, może nie przypadłyśmy sobie do gustu, ale żeby zaraz taka scenka? A jak to jest u Was? Czy gdybyście prowadziły takie konto na życzenie męża, to selekcję same byście przeprowadzały czy za zgodą ów męża?(grins)(grins)

Panterka
 1172  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

nk selekcja fb

Odpowiedzi

adaPG
moim zdaniem to ona nie tyle mu to konto prowadzi ile zna haslo.nie spotkalam sie z tak sytuacja jeszcze!
krasna1
mój mąż jest dorosłym facetem i sam sobie radzi
tymianek
ja załozyłam konto mężowi na nk, , bo sam mnie o to poprosił. Nigdy nie miał czasu sobie jego załozyc, a że ja wtedy siedzialam w domu w ciąży, to mu załozyłam i na tym się skończyła moja interwencja w jego konto.
monique25
ja mam swoje, mój ma swoje nie wcinamy się kto ma jakich znajomych
Iwona1977
nawet przez mysl mi nie przeszlo prowadzic za kogos konto hehe dziecinada
daryjka87poznan
Nie , nigdy w zyciu. Kazdy ma swje konto i sobie nie zaglada. Ale znam tez taka osobe ktora mezowi załozyła tez profil i ona mu sprawdza co sie dzieje.
sheryl
Mojego męża portale społecznościowe nie interesują i kont na takowych nie posiada... Ale gdyby miał, w życiu bym mu w nie nie ingerowała, on w moje też w ogóle nie zagląda.
rozowa82
moj M jest duzym chłopcem i radzi sobie sam
xkasiulax
nie przeglądam mu kont i nie prowadzę
xkasiulax
zresztą na portalach społecznościowych nie zakłada KONT
oOoanitaoOo
haha to żałosne hmm zakładanie komuś konta i prowadzenie go to tak jak podszywanie sie za kogoś.
no niewiem hmm moze ona zrobiła to z zazdrosci zeby patrzec co znajomi piszą do jej faceta no nie wiem... jak dla mnie jest to żalosne
Achcha
Mój nie ma profilu na NK i gdybym mu je JA założyła to traczej skończyło by się to rozwodem...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.