Menu

Zamawiasz czasem jedzenie przez Internet?

Jeszcze nie tak dawno temu jednym z najpopularniejszych sposobów zamawiania posiłków do domu była droga telefoniczna. Dziś sytuacja ta zaczyna się nieco zmieniać. Coraz więcej restauracji umożliwia swoim klientom zamawianie posiłków drogą internetową, między innymi dlatego, że taki sposób komunikacji restauracji z klientem cieszy się coraz większym zainteresowaniem u tej ostatniej grupy. Zdarza Ci się czasem zamawiać jedzenie przez internet?

Zamawiasz czasem posiłki przez Internet?

NetMamaTeam Team
 560  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Odżywianie posiłki internet

Odpowiedzi

renata29
Nie,nigdy nawet telefonicznie nie zamawiałam jedzenia a tym bardziej nie interesowałam się czy tutaj gdzie mieszkam jest możliwość zamówień internetowych.
Anulkaa
U mnie są dwie opcje, jeżeli mam smaka na coś innego niż własne gotowanie:

- wychodzę z córcią na miasto do restauracji
- albo zamawiam przez internet.

Mam jedną stronkę gdzie wpisany jest mój kod pocztowy i wyświetla jakie restauracje i z jakim jedzeniem mam w okolicy. Potem tylko kilka kliknięć i do 30 minut jedzonko w domu.

Prosto, szybko i bez czekania aż ktoś telefon odbierze.
malutka543
W zabieganym dniu i owszem zamowie cos, to jakas pizza, to jakas chinszczyzna a to jakis domowy obiadek, ale tylko ze sprawdzonych reatauracji. Jest to najlepszy sposob dla ludzi wiecznie zyjacych w biegu lub leniuszkow takich jak.ja:p
mloda22
Czasem zamawiam, ale bardzo rzadko. Zazwyczaj jak małego w domu nie ma, bo jak jest to dla niego gotuje , wiec sama tez zjem;)
LaMandragora
Nie zamawiam. Jezeli to lubie wyjsc do jakiejs restauracji. Natomiast w domu gotuje sama...
Czasem spotykam sie z przyjaciolmi i wtedy kazdy przynosi cos swojego... ;) dodatkowo... tak jest ok.
Nula139
Nie.
oli28
Odkąd siedzę z córeczką w domu to rzadziej zamawiamy bo sama gotuję,ale czasami zdarza się, jak ogarnie nas z mężem lenistwo tylko nie przez internet,a telefonicznie.
Majaaaaaa0000
nie zamawiam ewentualnie raz na jakis czas pizze do domu..Lub jedziemy do Mac Donalda od wielkiego dzwonu.
jola8443
nie zamawiam wolę sama iść na zakupy i oczywiście sama gotuję:)
katarynka3311
Nie, Sama gotuję, czasem idziemy coś zjeść, ale to tak średnio raz lub 2 razy w miesiącu. Przeważnie jest to sprawdzony bar mleczny, gdzie jest dobre jedzenie (głównie pierogi, knedle, których sama niestety nie umiem robić).
amalka
Nie. Nigdy (nigdy)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.