Menu

zameldowanie

Niedawno kupilismy z mężem mieszkanie ale jestem zameldowana w domu męża.Znajoma powiedziała,że lepiej nie zmieniać zameldowania jeśli nie muszę bo będę musiała wymieniać wszystkie dokumenty na nowe.Czy będąc właścicielką nowego mieszkania muszę się tam zameldować??Czy ktoś w ogóle musi być tam zameldowany?

MONIKA123451
 779  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

zameldowanie

Odpowiedzi

domiska
ja mysle z enie musiasz byc tam zameldowana -nawet jesli jestes wlascicielka, tylu ludzi pare lat temu kupilo po pare mieszkan specjalnie na wynajem i jakby mieli sie w kazdym meldowac to .... nie chce ciebie wprowadzic w blad ale skoro masz staly meldunek gdzieindziej i nie chcesz go zmieniac to nie musisz.sprawdz w urzedzie i sie upewnij -wystarczy zadzwonic.
Magdzik
Nie musisz się zameldować w nowym mieszkaniu... Właśnie się wprowadziliśmy na swoje i tylko ja z córką jesteśmy tu zameldowane, a też nie musiałam tego robić. Bo za tym zaraz idzie wymiana dowodu osobistego, prawa jazdy, itd. Ja już mam to za sobą(kciuki)
A mój mąż ma meldunek w poprzednim miejscu zamieszkania i wcale nie musi się tu meldować(grins)
domiska
mamamai- JAK NI EBEDZIE OBOWIAZKU MELDUNKU-CO CZLOWIEK BEDZIE MOGL PRACOWAC I WSZYSTKO INNE BEZ JAKIEGOKOLWIEK MELDUNKU??TO MOZLIWE??
sque
Już z racji tego że jesteś właścicielką mieszkania to masz obowiązek się w nim zameldować. Ja też tak miałam, ale się przyznam, że zameldowałam się dopiero po pół roku.
Magdzik
@sque ja jestem właścicielką mieszkania i wcale nie musiałam się przemeldowywać(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.