Menu

zameldowanie

orientujecie sie jak to jest z zameldowaniem? jezeli moj maz bedzie zameldowany u swoich rodzicow na polnocy polski, a czasowe zameldowanie bedzie mial tu gdzie mieszkam czyli na poludniu to gdzie zalatwai sie wszystkie sprawy urzedowe chocby wyrabianie dowodu? Czy jest mozliwosc zeby zalatwial to tu gdzie mieszkamy cyli tu gdzie ma zameldowanie czasowe? Potrzebujemy go zameldowac na stale zeby wziac na niego kredyt, ale niestety moi rodzice zameldowali go tylko czasowo inaczej sie nie nie chca zgodzic i teraz nie wiemy co robic

samanita
 780  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

zameldowanie

Odpowiedzi

cela
Mój brat był zameldowany u rodziców a mieszkał na tymczasowym gdzie indziej i musiał dowód wyrobić tam gdzie meldunek stały (2 lata temu to bylo)
Magdzik
Mój mąż ma meldunek u matki, a dowód wyrabiał w miejscu zamieszkania:) Wystarczy podejść do najbliższego organu wydającego dowody, złożyć w nim wniosek o dowód, a oni prześlą go do właściwego organu. Potem ten właściwy organ wydający przysyła dowód do tego w miejscu zamieszkania i wystarczy tylko tam podejść i odebrać(grins) Wiem, bo mąż wyrabiał dostał nowy dowód miesiąc temu:) Aha...i jeśli urząd nie będzie chciał przyjąć wniosku, bo coś tam... to wystarczy ich postraszyć skargą u burmistrza, albo wiedzą o ustawie, która mówi, że mają obowiązek przyjąć takowy wniosek(grins)
samanita
dziekuje Magdzik bo martwilismy sie, ze bedziemy musieli jechac pol polski, dwa razy w najblizszym czasie a wiadomo to nie ma tak hop siup:)
Magdzik
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.