Menu

zamiana

czy chciałybyście aby choć raz wasi mężowie /partnerzy zobaczyli co to znaczy urodzić dziecko czy mieć miesiączkę czy choć by zając sie obowiązkami domowymi które my wykonujemy czyli pranie sprzątanie gotowanie zajmowanie sie dziećmi ?? (kwiatek)(kwiatek)

karolcia514
 509  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina zamiana ról

Odpowiedzi

Joanna30
Mnie to bez różnicy mąż i tak pomaga mi w tych obowiązkach nie tylko w dniach jak mam miesiączke urodzic by chyba nie dał rady bo nie jest nic odporny na ból do wyrwania zeba bierze podwójne znieczulenie (awve)
koza54
dokladnie tak jak napisala @snikersik :)
Juli1303
A ja to w innej kwestii bym chciała na 1 dzień być moim mężem- otóż zawsze mnie ciekawiło jak to jest mieć ogonek z przodu....
renata29
urodzić i mieć miesiączkę to owszem,z obowiązkami domowymi nie ma problemu
monikarogalska2
mój mąż już się nacierpiał w życiu, operacje długie pobyty w szpitalach...cieszę się że w ogóle doczekaliśmy się dziecka:)) Teraz mogę sprzątać prać gotować bez żadnych narzekań(grins)
korek221
ooo bardzo chętnie się z małżem zamienię no może poza @ bo mnie w ogóle nie boli ale całą resztę mogę oddać na cały dzień albo jeszcze dłużej(grins)
maja1482
mój bedzie miał okazję już za chwilę przekonać się jak wyglądają obowiązki domowe i prowadzenie całego domu, dojdzie tez całodobowa opieka nad córcią... co do rodzenia i okresu to wolę, żeby tego nie doświadczał... to jest tylko dla nas kobiet...:))))
daryjka87poznan
Hehe co za pytanie (grins)(grins)(grins) Pewnie ze tak (grins)
racjooleq
Ja bym się nie zamieniłą bo to by dopiero było przegwizadane - mam dość obowiązków na głowie, żeby jeszcze ciężarnego/rodzącego/zamiesiączkowanego faceta zbierac:P
clyde22
Karolcia, mąż Ci w domu nie pomaga?...
Natury nie ma co ulepszać... Miesiączki i porody bolą, ale Ktoś tak to zaplanował...
natuuusia19
loli czesto pomaga mi w obowiazkach domowych: a jesli chodzi o miesiaczke, ciaze lub porod to bardzo bym chciala zeby choc jeden miesiac sie pomeczyl:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.