Menu

Zamrażanie wędliny

Czy można zamrażać wędlinę tak na wszelki wypadek, żeby być przygotowaną na ewentualnych niespodziewanych gości??? Mam znajomą, która twierdzi, że 1/3 jej zamrażarki, to wędliny właśnie na wypadek, gdyby ktoś nieoczekiwanie ją odwiedził(wow)(wow) Czy taka rozmrożona wędlina nie straci swojego smaku i w ogóle nadaje się do zjedzenia? Może Wy się wypowiecie dziewczynki, bo mi szczęka opadła, jak to usłyszałam(wow)(krejzolka)(krejzolka)

Magdzik
 4785  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie zamrażanie wędlina

Odpowiedzi

koza54
pewnie, że można mrozić wędlinki i smakują jak świeże po rozmrożeniu (kciuki) ja mrożę wędliny i nawet chleb jak mam za dużo a po rozmrożeniu jest miękki jak po kupieniu (grins)
myszka838383
ja czasem mrożę jak mam za dużo..bo przeważnie po 3 dniach lubi się ślimaczyć.
aneta1262
ja również zamrażam jak koza54 (grins)
Magdzik
No właśnie, chyba za długo nie da się utrzymać wędliny w zamrażarce... Rozwaliła mnie tą 1/3 zamrażki(wow)(wow) To chyba całe wojsko musiałoby ją odwiedzić(smiech)(smiech)
Magdzik
*zamrażki(wow)(krejzolka)(krejzolka) Coś ze mną ostatnio nie tak chyba(grins)(smiech)
monilajsa
można zamrażać ale świeże jedzenie po wyciągnięciu i odmrożeniu nadaje się do jedzenia
Iwona1977
jak @koza54(kciuki)
Magdzik
@asafi zwracam honor(kwiatek)(kwiatek)(grins)(grins)
koza54
@noemi dobre (smiech)

"Wędliny dla rodziny
dla gości zostaw ości"
(smiech)(smiech)(smiech)
emiliab
Ja jak mrożę wędlinę to po rozmrożniu dodaję ją tylko do jakiś gotowanych rzeczy: forszmak, zapiekanka, pizza. Tak do jedzenia to nie wiem czy byłaby smaczna.
kasiulek212121
nie widze w tym nic dziwnego.mysli kobieta.moja mama zawsze tez mrozi,ja nie bo nie jemy duzo wedliny.wedlinka z zamrazarki smakuje normalnie(grins)(grins)
joasik31
Ja zawsze mroże, wędliny, mięso, chlebek. Jak wyciągam to są to świeże wędliny. Kupuję więcej wędlin, aby nie biegać ciągle do sklepu i wydawać niepotrzebnie więcej pieniędzy. Wiadomo idę do sklepu tylko po wędlinę, a potem kupuje to i i to i to i w rezultacie wydaje więcej niż chciałabym. A tak, wyciągam wędlinę z zamrażarki i kasa w kieszeni (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.