Menu

Zaniedbana NetMama

Jak wszystkie zauważyłyśmy, NM to (w porównaniu z czasami nie tak bardzo odległymi) marność nad marnościami... Szkoda, bo ma stronka potencjał i zrzesza fajne Kobitki oraz Żabcię (grins) Sporo mam odeszło niestety i brakuje ich tutaj... Czy wina leży tylko po naszej stronie? Chyba nie... "Pytanie dnia" straszy od pół roku, informacja o moooocno nieaktualnym konkursie wisi na stronie głównej (chyba tylko po to, by klikać i kasę komuś nabijać), nikt na nasze prośby nie reaguje, na maile nie odpowiada, Trolle buszują gdy mają ochotę... Smutne...

Aniu jesteś tam? Team'ie jakiś? Ktokolwiek pieczę nad NetMamą trzyma?

amalka
 553  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport netmama

Odpowiedzi

clyde22
Dzięki, Kasiu za pamięć. (kwiatek)

Jeśli faktycznie jest jakaś zaniedbana NetMama, to ten tego... (pokoj)(smiech)

Zapowiadany był już zgon NM, jakoś się trzymamy na powierzchni, ale portal jako taki nie funkcjonuje, znaczy żyje sobie sam sobie swoim/naszym życiem...
Pytanie dnia wkrótce zmieni się w pytanie roku, ale czy faktycznie będzie takie niesamowite tematycznie?... (pokoj)
Miło, że jesteście... (kciuki)
Elfka
Potraktujmy tę stronkę jak jakiś czat, nie wiem coś do pogadanie, poradzenia sobie i już.
Skoro nikomu na tym nie zależy to my tu sobie bądźmy, póki nie usuną forum.

Ps; Papier robię...co Wy na to? Normalnie młoda dostała taki zestaw i ciekawe co nam wyjdzie. Jak na razie sklinałam w duchu bo według durnej instrukcji mikserem masę papierową można rozcierać i szybciej się zmiesza, ale tak pryskało, że kuchnie z tego sprzątałam i przeniosłyśmy zabawę do łazienki, tera ide działać dalej cuda z czegoś co jak owsianka wygląda ;-)
amalka
A ja tam kupuję gotowca w PEPCO i jest git (grins) Do tego glina i niezliczone wręcz ilości plasteliny, modeliny, ciastoliny... Junoor uwielbia taplaninę wszelkiego rodzaju. Spróbowałabym tylko ulepić pierogi lub kluchy ukulać, bez synka w asyście...

Mówisz Przemku, żeś zwarty i gotowy jakby co? (mruga)
Elfka
Podsumowując, nie opłaca się, Bo papier do masy papierowej ze wszystkiego zrobisz, początkowo jest w zestawie, że niby recycling itd. Ja to tylko jednorazowo w formie zabawy traktuję, ale do zrobienia 5 mini kartek papieru zużyłam materiał na to plus sporo gazet na to co by dom zachlapany nie był i one uległy zniszczeniu. No chyba, że ktoś ma czas je na nowo rwać na odcinki 2 cm na 2 cm i taplać w wodzie i mieszać....i znowu przy kolejnej zabawie papier marnować.

Taki to cud młoda dostała, zabawa fajna, ale z oszczędnością nic wspólnego nie ma.
Suszyć sie ma do jutra, zobaczymy jak wyszło ;-)
irekzboralski
Elfik ma rację....niech Netmama stanie się czatem mamowo-tatowym do pogadania i pośmiania się. Jak nikt forum nie chce "rządzić" porządzimy sobie sami...a jak...(kciuki)póki co strona ciągle żyje(kciuki)
Elfka
Mam pomysła, jak nam stronę zlikwidują to se na tym moim papierze co go zrobiłam listy pisać będziemy hi hi ;-)
irekzboralski
Łe...Asi to ja nigdy nie dogonię...(poklony)(poklony)(poklony)
loli
A listy gołębiem wysyłać będziemy!!! Buziaczki kochani, ja jeszcze żyję choć przeziębienie we mnie szalej a Pięknego nie ma bo by już pewnie odpowiednio wygrzał.(nigdy)
amalka
Usuń Asieńka! Usuń! Ja jestem następna w kolejce (smiech)
renata29
Ja się zgłaszam jako ta zaniedbana NetMama (mruga)
Elfka
Wiedziałam, że Wy tu tylko dla punktów jesteście, że tak na serio nie kochacie tej strony,,,,zue kobiety, zue...z kim ja się zadaję? Kogo ja na tych fejsbukach mam ??? Idę płakać teraz.
clyde22
Kasiu, rozwarty... (smiech)(pokoj)

(odpowiedź po dobie, niezbyt szybki ten czat) ;)
amalka
To nie czat powolny! To Pan Rozwarty się obija, miast odpisywać! (zla)(pokoj)
irekzboralski
Nocną zmianą czat nieczynny...spać kiedyś trzeba(pokoj)dobre kobitki....pomysła na obiad potrzebuję...dla 2 a nawet 3 wymyślaczy jedzeniowych(przewracaoczami)
Elfka
Podpinam się bo nie wiem co uważyć dzisioj...
clyde22
Sama widzisz, że łącze cienkie... ;)
irekzboralski
U mnie kurakowe cycki leżakują w lodówce i pewnie się okaże ,że i one dobre na obiad dzisiejszy będą...(przewracaoczami)cały tydzień poszczę...w pt odpuszczam(mruga)
irekzboralski
i już pachnie....(mniam)
amalka
Mam jarzynową z wczoraj i również coś z kurzymi cycami planuję. Panierkę kupiłam jakąsik a'la KFC i może wypróbuję (dla małża), sobie upiekę w folii i do tego pieczone ziemniaki i sos czosnkowy. Junior zupką i ziemniorami będzie usatysfakcjonowany. Do tego uszykuję mu marchew z jabłkiem.

Dziecię mam chore. Za godzinę do lekarza pomykamy. Babciunia nam wnusia zaraziła... Nawet jej nie mówię, bo się będzie biedna przejmowała... Do biura śmigam po lapka i z domu będę pracowała. Fajnie mieć wyrozumiałego szefa (grins)
Elfka
Mnie się z wczoraj nic nie ostało, ani z rosołku, ani z naleśników. Kopytka chyba będą. Trza dupsko ruszyć i działać. Dziś od rana mam bonus w postaci dudnienia we łbie, ale choróbsko powoli ustępuję to zawsze jakieś plusy są ;-)
Amalko no chyba, że odpalę miotłę i przylecę na obiadek bo kusisz fest !!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.