Menu

zanik miesiączki po porodzie

Hej dziewczyny... czy którejś z Was zdarzyło się, że po porodzie zanikła Wam miesiączka??? Ja po cesarce dostałam po 4 mies. pierwszy okres i był obwity, trwał tydzień. Drugi okres dostałam regularnie i też był obwity i tyle samo trwał. Jednak później miesiączka zanikła... Robiłam testy i nic. Żadnych objawów też nie miałam... Jedyne co to to,że 3 miesiące po porodzie zaczęłam okropnie tyć... po porodzie przybyło mi dodatkowe 10 kg... Miała któraś z Was tak??? Czym to może być spowodowane??? Może to hormony???

koza54
 2462  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie miesiączka

Odpowiedzi

KlaudynaK
a hormony, moja kolezanka miała po 3 miesiącach miesiączkę, potem o ile pamietam 3 regularne i pół roku nic. Karmiła piersią... Jeśli masz jakiś problem i nie jesteś pewna czy tak powinno być, zapytaj o to lekarza. Już powinnaś u niego być na kontroli po porodzie. Każda kobieta jest indywidualna. Ja miesiączki dostałam 4 miesiące po porodzie i już potem miałam ale już niestety nie karmiłam dziecka.
Magdzik
Madziu, najlepiej udaj się czym prędzej do lekarza. Ja też po cesarce i od 4 miesięcy mam już regularną miesiączkę(grins) Idź do lekarza kochana Ty moja(kwiatek)
Matina
A jeszcze chilkę wcześniej KOLEŻANKA! miała dokładnie taki sam WYPADEK (smiech)
Matina
O Matko! Pomieszały mi się pytania - ta moja odpowiedź wyżej to nie do Ciebie - najmocniej przepraszam, chyba jeszcze spię. (kwiatek)
krasna1
ja też mam z tym problem
po miesiącu po porodzie dostałam normalnej miesiączki a od tej pory nici...
hehe zaczęłam się nawet bać ale zwalam to na razie na karmienie piersią
(grins)
monique25
Madzia do lekarza !!!!!!!!!!!!! Natychmiast
Kurde ja jeszcze tez nie bylam na kontroli u lekarza ale u mnie to wszystko ok jest jak w zegarku co 28 dni(grins)
koza54
wiecie na kontroli po porodzie bylam i bylo wszystko w jak najlepszym porzadku.... Ja nie karmiłam piersią wogóle i tak mi okres zanikł.... No i to tak traw kilka miesięcy...
Katia8Lee
ja po urodzeniu córki nie miałam okresu 1,5 roku,lekarz stwierdził że to normalne bo karmie ją piersią i moze pojawić się później i tak się właśnie stało.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.