Menu

Zapalenie oskrzeli;(

Dziewczyny, chyba nabawiłam sie zapalenia oskrzeli. Z dnia na dzień się tak rozchorowałam. Mam okropny kaszel, katar, gorączkę, ciągle się duszę. Dzisiaj mam wizytę u lekarza, zarówno ogólnego, jak i ginekologa. Strasznie się martwię o moje maleństwo(placze) Jestem załamana. Niby w moim przypadku zapalenie oskrzeli w ciąży było nieuniknione bo choruję na astmę i bardzo łatwo choruję tymbardziej że w ciąży nie jestem odczulana i biorę mniejszą ilość leków.
Czy któraś z was używała w ciąży Otrivin na katar? Ja już używam od dwóch dni,ale w minimalnych ilościach mimo że na ulotce jest napisane, że nie wolno, ale tylko to działa mi na katar, (próbowałam wielu innych rzeczy np. tabletki Coryzalia, krople Euphorbium, wszystko bez rezultatu) bez tego bym się udusiła bo ustami też nie mogę oddychać bo zaraz mam atatk duszności.
Ale się rozpisałam...(placze)(placze)(placze)

Pineczka
 897  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie zapalenie oskrzeli ciąża choroba

Odpowiedzi

Pineczka
Wiem, Gosiu... Na ulotce jest napisane, że nie wolno. Ale znalazłam taki artykuł w internecie gdzie jakaś Pani ginekolog pisze, że w takich przypadkach jak mój można przez 5 dni go stosować, a ja bez tego bym się udusiła... czymś muszę oddychać, ustami nie mogę bo wtedy kaszlę i się duszę, więc muszę nosem. Inaczej dzidziuś będzie niedotleniony a to jeszcze gorzej(placze)
Pineczka
Całe szczęście o 14.30 mam wizytę, dobrze że udało się mnie wcisnąć przed świętami.
mammma
ja w ciąży stosowałam tantum verde w aerozolu na bolące gardło i krople do nosa też w aerozolu (chyba właśnie otrivin). gin mi pozwolił. byłam wtedy w I trymestrze. zdrówka życzę (prezent)(awve)
kaisaa4
oj zdrówka życzę !! nie martw się na pewno szybciutko wyzdrowiejesz.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.