Menu

Zapalenie przydatków

Drogie net mamy które z Was miały zapalenie przydatków? I ile je leczyłyście? Mnie właśnie złapało to ścierwo, i za chiny nie mogę go wyleczyć. W następny wtorek juz 8 raz mam isć na kontrolę...tylko że problem w tym że zamiast być lepiej jest coraz gorzej :( Po 5 razach zmieniłam lekarza. Tymbardziej, że tamten ciągle przepisywał mi to samo i nieodpowiedzialnie do tego podchodził robiąc sobie z tego żarty :/ Wszystko zaczęło się od głupiej infekcji pochwy i teraz mam chore jajniki :-/ Obecna lekarka na drugiej wizycie stwierdziła, że infekcja doszła do jajników i trzeba zastosować antybiotyk. Już sie cieszyłam że będzie spokój, a tu mi się pogorszyło. Całe podbrzusze mam nabrzmiałe, jajniki bolą jak cholera, a ja zaczynam się denerwować żeby czasem nie nabawić się jakiś powikłań bo wtedy naprawde będzie niewesoło. Teraz się nie dziwię czemu mam problemy z zajściem w ciążę :( Powiedzcie dziewczyny ile u Was trwało leczenie?

Kiciorek
 1569  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża planowanie dziecka choroba

Odpowiedzi

agnieszka01
kochana ja miałam zapalenie przydatków lekarz od razu położył mnie na oddział dostałam antybiotyk dożylnie i po dwóch tygodniach miałam spokój nie chcę cię denerwować ale ja po przydatkach urodziłam dwóch niepełnosprawnych chłopców (może to tylko przypadek ale kto wie)
Milki
znam ten bol ja trafilam do lekarza z tym dosc pozno bo mlody glowniaz bylam i w przychodni mowili ze sie migam od szkoly. a leczenie u mnie polegalo na dostaniu trzech tabletek antybiotyku. niestety teraz lekarze stwierdzili mi pco i twierdza ze to moglo byc wlasnie powiklanie po zapaleniu. a z tego wyleczyc sie jest ciezko a raczej nie mozliwe.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.