Menu

Zapalenie ucha (????)

Witajcie(kwiatek) Czy zapalenie ucha jest zaraźliwe? Można wychodzić na dwór? A tak w skrócie: od niedzieli brałam antybiotyk, bo bolał mnie lewy migdał i ucho trochę. Właściwie już mi przeszło, ale około środy znów zaczęło mi dokuczać ucho i migdał (antybiotyk cały czas brałam i biorę - co dziwne trochę) Mam wrażenie zatkanego ucha, choć właściwie ono nie jest zatkane, a przy przełykaniu boli mnie cała lewa strona (migdał + ucho) Wpuszczam krople i nic...(pout) Czy miałyście kiedyś taką dolegliwość? Czy trzeba siedzieć w domu? Lekarz...hmmm...mąż ostatnio pracuje po 12 godzin, mama akurat dzisiaj też w pracy, nie ma mi kto zostać z Moniką, a jej nie wezmę ze sobą, bo podobno w przychodni aż się roi od chorych dzieci. Na dodatek dzisiaj mieliśmy jechać do teściowej i też mam dylemat, jechać czy nie... Mówię do małej, że może tatuś sam pojedzie, a ta w płacz, bo ona też chce jechać do Misi (skrót od Marysi(grins) ) Faktem jest, że nie byliśmy u teściowej od ponad miesiąca. Pytam, czy pojedzie do babci z tatą, a ja zostanę w domu, a ta uśmiechnięta stwierdziła: taaaaa, Ty mama zostań...nie jedziesz z nami(smutna) Nie wiem co robić... Trochę się pożaliłam, ale może mi powiecie chociaż, czy jak pojadę, to nie pozarażam wszystkich??? (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 7324  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie ucho ból choroba

Odpowiedzi

Agata2728
zapalenie ucha raczej nie jest zaraźliwe-ale skoro boli cię migdał do tego to może masz zapalenie gardła też? bo ja ostatnio tak na migdały narzekałam a tu sie okazało ze mam zapalenie gardła i jamy ustnej...i zaraziłam męża i mamę.
cytrynka
nie sądzę aby zapalenie ucha było zaraźliwe ( ale pewna nie jestem). a co do wychodzenia na dwór to możesz( jakąś czapkę ewentualnie załóż). moja córka miała zapalenie ucha( 2 tygodnie była na antybiotyku) i pytałam się lekarza czy mogę ją na spacer brać to powiedział że on nie widzi przeciwwskazań.-spacer w niczym jej nie zaszkodzi. ale to zależy też od Twojego samopoczucia. Zdrówka życzę.(kwiatek)
monique25
oj to wyglada na ból od migdała ; mnie czasem jak bolało gardło to potem przechodziło tez na ucho :/

uwierz zapalenie ucha to taki potforny ból że odechciało by Ci sie gdzie kolwiek jechac ... zapalenie ucha nie jest zarazliwe ... wez sobie zakrop kropelkami i włóż watke do ucha i spokojnie możesz wyjsc


z tym ze mówię na swoim przykładzie ze zapalenie ucha to jest taki ból że nie da się tego opisać
Magdzik
@monique, w takim razie nawet nie chcę wiedzieć jak naprawdę boli ucho(grins) A odetkanie ucha, to już wszystkiego próbowałam(krejzolka) Dzięki Kochanieńkie za rady(kwiatek)
Magdzik
na odetkanie*(grins)
Basia88r
ja myślę tak jak @monique25
Miała kiedyś obustronne zapalenie uszu. Masakra. Straciłam zupełnie słuch na 2 tygodnie, miałam 40 st gorączki i do tego ropa lała mi się z uszu strumieniami.
flame123
jako expert w tej dziedzinie powiem Ci, że nie zarazisz nikogo. Nie czekaj raczej aż zacznie naprawdę boleć, bo po ścianach będziesz chodzić
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.