Menu

Zapalone światło

Ostatnio mam problem z Lenką bo wymyśliła sobie, że spać będzie tylko i wyłącznie przy zapalonym świetle. I to nie lampce nocnej tylko górne światło musi być zapalone. Jak jej zgaszę jak zaśnie i się przebudzi to strasznie płacze i ciężko ją uspokoić. Nie wiem co zrobić. Zostawiać światło na całą noc i czekać aż jej przejdzie?

zadymka
 432  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

światło

Odpowiedzi

alinagj1o2
Twoja córa ma 2 lata,może mieć w tym wieku takie lęki moi chłopcy też chcieli światło. Ja poszłam na zakupy,mówiłam o kupnie lampki przez kilka dni o tym że sami sobie wybiorą że to specjalna, lampka na noc i że koniecznie trzeba taką kupić bo jak czytam bajkę przy dużym świetle to bolą mnie oczy i tylko troszkę mogę poczytać.O dziwo poskutkowało każdy wybrał sobie swoją lampkę,a ja musiałam dokupić bajki
kasia13_archiwum
Ja jako dziecko tez mialam taki okres czasu, ze spalam przy zapalonym swietle i rodzice nie mieli z tym problemu, po prostu pozwalali mi na to.
Gdyby moja cora tez miala taka faze to tez nie widze w tym problemu.

Moze kup jej taka lampke, ktora rzuca na caly pokoj takie piekne obrazki i kreci sie jak karuzela... Moja Yasmina ma taka i przy niej wlasnie zasypia. Do tego maskota w ramiona... i niczego sie nie boi.
krasna1
Moja Wika też miała różne lęki-mija z wiekiem!!!
Dziecko w takim wieku jak Twoje zazwyczaj bierze wymysły z bajek lub ogólnie z telewizji.
agniecha
Po co stresować dziecinę, energooszczędna żarówka i niech spi spokojnie. Spokojnych snów Lenka.
Maria25
Dokładnie, zostaw dziecku światło jeśli nie potrafi zasnąć nawet przy małej lampce. Po jakimś czasie być może uda się ją namówić na lampkę przy łóżku
zadymka
No to śpimy ze światełkiem :) Dziękuję za odpowiedzi~!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.