Menu

ZAPRASZAMY SIĘ WSZYSCY?

Mam pytanie czy akceptujecie od razu wszystkie zaproszenia do grona przyjaciółek?Ja nie koniecznie,a potem zdaza mi sie dostać urażona informację od innej często nieznanej mi mamy Czy Wy moze akceptujecie zaproszenia wszystkie bez gadania?

JUSTYLKA
 697  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport urażanie zaproszenia

Odpowiedzi

aniula
ja nie akceptuje wszystkich....co wiecej musze zrobic porzadek..bo polowa moich przyjaciolek jest .....nawet nie zajrza, nie odpowiadaja na zaproszenia nigdy...wiec bez sensu mi takie kontakty.....
sa nie potrzebne....(kciuki)
Paulinka1701
Ja tak spontanicznie tak (grins)(grins)(krejzolka) Jak mnie jakaś obrazi zawsze mogę zablokować (krejzolka)
Paulinka1701
Chociaż jak tak teraz myśle to zdecydowanie z wikoszcia nie rozmawiam a szkoda (smutna)(smutna) Z rszta mam to tak dzien dobry dobranoc (pout)(pout)(pout)(pout)
flame123
zazwyczaj to ja zapraszam hi hi.. i smutno mi jak ktoś mnie nie akceptuje(placze)
Mandarinios
Ja na początku akceptowałam wszystkie zaproszenia a teraz najpierw "przetrzymuję" zaproszenia i sprwdzam czy ktoś chce tylko przejrzeć moje zdjęcia czy chce nawiązać kontakt... Jesli odezwie się później to akceptuję zaproszenie a jeśli się nie odezwie to odrzucam.... Tak samo zrobiłam z mamami w przyjaciółkach z którymi ani razu nie zamieniłyśmy kwiatka.... Dla mnie ta storna to nie n-k gdzie się ludzie prześcigują kto ma więcej znajomych... Zapraszamy się w konkretnym celu... :) Takie moje zdanie:)
Mandarinios
aha no i dodam jeszcze, że piszę z wieloma mamami których nie mam w przyjaciółkach i wcale nam to nie przeszkadza:)
krasna1
ja nie akceptuję zupełnie nowych dziewczyn i takich,które się nie udzielają w ogóle
takie zaproszenie zazwyczaj jakiś czas czeka sobie a potem sprawdzam czy coś się zmieniło i jak nie to odrzucam
nie lubię też jak ktoś jest tu zupełnie anonimowy
JUSTYLKA
...ufff...myślałam ze tylko ja taka nieuprzejma(grins)(grins)(grins)
betty
smerfetko ja nie mam zdjęć a mnie lubisz(grins)(grins) i jestem twoją przyjaciółeczką(grins)
Nie nie przyjmuje od razu zaproszenia....
Magdalennka
w sumie to nie wiem po co jest ta funkcja nam potrzebna i może by to zmienić na Kumpelki albo coś. jakoś dla mnie przyjaciółka to za duże słowo , mam nadzieję że się żadna nie obrazi (pokoj)
aniula
(kciuki)(kciuki)(kciuki) magdalenka w sumie popieram cie..przyjazn to duze slowo......(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
alinagj1o2
Nie akceptuję wszystkich zaproszeń i też nie przyjmuję wszystkich zaproszeń do nowych grup.Wiem że nie będę miała za wiele do dodania w danej grupie więc po co do niej wchodzić.(awve)(awve)(awve)
rozowa82
renia3 ja robie tak samo, ostatnio sprawdziłam swoją liste i rzeczywiscie niewiele sie odzywa , są oczywiście te któe są zawsze i za to Was uwielbiam moje babolki (kwiatek) chebziolek dla WAS
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.