Menu

Zaproszenia do czatów erotycznych :/

Od dwóch dni ni z gruszki, ni z pietruszki otrzymuję zaproszenia z jakiejś stronki erotycznej i wyświetla się czat... Zaproszenia opatrzone są fotkami "pań" w odzieży raczej skromnej, upozowanych... no cóż- nie muszę chyba opisywać... Awanturę "małą" mężowi zrobiłam, bo Junior przed monitorem siada czasami i raczej zachwycona bym nie była, gdyby to jemu nagim zadem jedna z drugą poświeciła (na to przyjdzie czas hehe) P przypomniał mi, że rozmawiał ze mną na ten temat z miesiąc temu- wraz z podobnymi zaproszeniami przychodzą wirusy, wyskakuje jakaś strona pseudo policyjna (czy coś) i straszą karami pieniężnymi... Mnie tam ta "pani" nie urzekła szczególnie, więc napisałam by coś z cellulitem na grubym dupsku zrobiła i czat zamknęłam. Proponuję mężów uświadomić bo kilku współpracowników mojego się skusiło i trojana sobie zafundowało (grins)

amalka
 494  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

internet

Odpowiedzi

amalka
"odzieży skąpej" miało być... To z szoku chyba (grins)
emikacpi
ja po przez reklamy miałam miesiac temu trojana (zlosc)(zlosc) taka zła byłam bo myślałam że mąż coś oglądał bo pisało 500 zł kary za oglądanie czy posiadanie zdjęć o tematyce erotyki dziecięcej.
kasiaczek
amalko dobrze że te panie wogóle są jakkolwiek ubrane:)
kaisaa4
hehe (uciesz z tego jak sytuację opisujesz :] )

ja na szczęście nie spotkałam się z podobnymi czatami i wyskakującymi panienkami .... i oby mi nic podobnego nie zaczeło się pojawić na moim komputerze bo byłabym poważnie zdenerwowana i mężowi by ię oberwało bo jak nic myślałabym i utrzymywałabym że musiał gdzieś włazić że się to zaczeło pojawiać
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.