Menu

Zaproszenie na ślub

Na ile wcześniej przed ślubem wypada waszym zdaniem zaprosić gości na ślub? Dzisiaj była u nas męża chrześniaczka z zaproszeniem właśnie na 7 marca. Wydaje mi się że trochę mało czasu zostało na jakiekolwiek przygotowania... pójdziemy bo to bądź co bądź chrześniaczka ale nie powiem, że jestem zachwycona. Ani się w co ubrać, ani za bardzo funduszy na to nie ma.

kosia
 1407  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

zaproszenie ślub

Odpowiedzi

marcela
tez tak uwazam jak Iwona a moze wpadli sobie???:)
asqa
Na ślub maksymalnie na 2 tyg wcześniej a na wesele około 3 mies.
kasia12
no ja dawałam 3 miesiące w wcześniej zaproszenia z nam koleżankę co po informowała gości dwa tygodnie przed ślubem
Izka82
pewnie sie im spieszy z jakiegos powodu....
tlolek
my ostatnie zaproszenia daliśmy 2 tyg (ale tylko na ślub) ale jak tylko wyznaczyliśmy date to rodzina ta co miała być na weselu zostala poinformowana i zaproszenia to byla juz tylko formalność
Malwinka
My dawaliśmy 2 miesiące wcześniej i wydaje mi się że to ostateczny termin.A chrzestnych to moim zdaniem powinno się dużo wcześniej informować.
AgaC
my rozwoziliśmy zaproszenia 2 miesiące wcześniej
sylwetka84
ja zapraszałam 3 miesiące przed ślubem
irekzboralski
my rozwoziliśmy zaproszenia 2-1,5miesiąca przed weselem
Nanya
My dawaliśmy zaproszenia na 3 miesiące przed ślubem, ale i tak wszyscy o nim wiedzieli wcześniej (tak na pół roku przed ceremonią).
SCOFI
3 miesiące przed :)
Magda87
My zakończyliśmy rozwożenie zaproszeń wczoraj - 2 m-ce przed ślubem. O ślubie cała rodzina wiedziała znacznie wcześniej, więc nie wydaje mi się aby to było dla nic jakieś zaskoczenie. Fakt, że troszkę za późno dała chrześniaczka zaproszenie, ale może ślub im wyszedł niespodziewanie ?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.