Menu

zaraz eksploduje

hej mamuśki czy nie wkurzyło by was jak by ktoś zaczął atakować Was że nie chcecie rodzić naturalnie bo się boicie bo mówiłam cały czas że będzie cesarka bo będzie (mam zwężoną miednice jak moja mama ) bo taki poród to nie poród (zlosc)(zlosc)(zlosc) a sama w wieku 41 lat wpadła z 28 latkiem żeby sobie życie godne zapewnić i swojej córci 17 letniej która zaszła pół roku po mamusi i ojca dziecka już od tego czasu nie widziała , bo nie chce z nią być , swego nie widzą a mi szukają , ja p******* !!!! przepraszam ale strasznie się zdenerwowałam.

emikacpi
 722  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Partnerstwo i Rodzina ciśnienie w górę

Odpowiedzi

Panterka
No cóż, mi na ogół wisi zdanie innych.. Robię to co ja uważam za słuszne... I się nie stresuję...
mycha2706
Nikt za Ciebie nie umrze to nikt nie może mówic Ci jak masz żyć...
To jest zasada,którą kieruję się w życiu i dupie mam co inni mysla....
Edytka85
Olej to co inni mówią. Nie musisz się nikomu tłumaczyć. Twoje życie, Twoja sprawa.
234olenka
tak samo nie patrze na to co inni mówią...a jak mnie wkur*** to mówię co o nich myślę.."nie oceniaj a nie będziesz oceniany"tego się trzymam:)
emikacpi
ale to boli kiedy ktoś nie zna faktów a ocenia , albo tekst ze ja jej zazdrościłam ciąży bo ja nie mogłam długo zajść , straszne nigdy nikomu tego nie zazdrościłam bo mam synusia Kacperka i jest moim szczęściem i wiedziałam że jak zaszłam raz to zajdę drugi tylko czas trzeba.
tymianek
jeżeli nie jest to lekarz prowadzący moją ciążę to miałabym to w głębokim poważaniu
emikacpi
Ja nigdy się nie przejmowałam opinia innych ale dziś to mnie wyprowadziła z równowagi bo tak mnie atakowała że szok, szkoda że nie można było inaczej sobie tego wyjaśnić bo mogła chociaż zapytać jaka jest przyczyna tego że muszę mieć cesarkę .
Beatris0302
Kochana wiesz, jacy są ludzie.. Zawsze ktoś ma coś do powiedzenia na temat który gówno ich powinien interesować!!! Powiedziała bym tej babie - niech spojrzy na siebie a nie gada innym jak maja żyć i co maja robić!!!
piasekpustyni
Niuńka nie gadaj z tą babą więcej! jak jest wskazanie do cc to trzeba, żeby dziecku nie zaszkodzić, bo jak np. ma być duże to może utknąć w kanale i mogą mu połamać barki albo matce miednicę i może być jeszcze dużo innych skutków. Jakbym ja miała naturalnie urodzić to bym chyba padła bo Synuś był bardzo duży. Choć strasznie chcieliśmy z mężem rodzić naturalnie.. Powodzenia i samych życzliwych osób wkoło życzę(prezent)(rock)(kwiatek)(awve)(cukierek)
JustiSam
Wiem co czujesz(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
amalka
Ja się okropnie bałam bólu i cały czas upierałam się przy znieczuleniu zewnątrzoponowym. Również nasłuchałam się rewelacji... Ostatecznie urodziłam całkowicie naturalnie i poród wspominam cudownie. Ale odbiegłam od tematu (kwiatek) Nikogo nie słuchaj! Skoro lekarze zalecają cesarkę (zalecają?) to widocznie mają powód. Spora część dzieciaczków przychodzi na świat przez cc (grins) Nie przejmuj się ludzkim gadaniem a najlepiej unikaj tematu. Zrób tak jak podpowiada Ci serducho. Nikt nie ma prawa decydować za Ciebie. A coś więcej napiszę Ci na priv.
pimkie
Miałam cesarkę na życzenie.Każdy też mi gadał,że to źle,że lepszy naturalny itd.Miałam to gdzieś (zlosc)(zlosc) ....ale przyznam szczerze,że teraz chciałabym rodzić naturalnie.
Ogólnie łechce mnie to co mówią inni (awve)
oaza
Ja bym powiedziała, żeby się taki ktoś odfajdał od moich decyzji i, że nie życzą sobie jakichkolwiek uwag. i na pewno dodałabym jeszcze, ze nie interesuje mnie tego kogoś zdanie.
nie denerwuj się, bo szkoda nerwów.
JustiSam
Cesarka to nie porod naturalny ale tez sie trzeba potem pomeczyc. Kto nie mial to nie wie.(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.