Menu

zarobki

(placze) Mam małe pytanko może nie dyskretne ile zarabiają wasi mężowie,bo mój ma 1700 zł i uważam że bardzo mało a podwyżki mie miał od trzech lat. Czy u was też tak kiepsko czy duuużo lepiej?

Papi
 1219  32

Znajdź pytania na ten sam temat:

zarobki dom

Odpowiedzi

jolla30
mój zarabia 2000,2500 zalezy jaki miesiąc,robi na czarno
tlolek
mój ma własną działalność gosp. więc trudno określić ile zarabia bo raz jest lepiej raz gorzej a samych opłat związanych z domem i zakładem to 10tyś co miesiąc. czasem jest tak że na pieluchy nie ma kasy a czasem na tyle dobrze że można coś odłożyć na wakacje
izkalepszy
mój zarabia dobrze prawie tak jak u @kiteczka i też prawie się nie widujemy(pout) no cóż ale coś za coś
Runka
moj maz pracuje w wojsku wiec srednio ma ok 2900, plus moje dodatkowe ze zlecen i umow o dzielo ok 1000... udaje nam sie cos odlozyc choc zazwyczaj to co odlozymy idzie na nieoczekiwane wydatki zamiast na cel ktory sobie obralismy...
flame123
ja nie wiem ile moj "Maz" zarabia:)))
renata29
dużo lepiej :)
mala21
na umowie manajniższą krajową. Jest kierowcą więc zależnie od miesiąca. Zwykle około 4000. Z tym że ja nie pracuję, a mieszkanie wynajmujemy. Więc też ciężko coś odłożyć
Anemona
moj ma 2500 do 3000 czasem wiecej czasem troszke mniej.
Widujemy sie w wekendy. wraca do domu w piatek ok 23 a w niedziele o 1 w nocy wyjezdza. Jednym słowem chu**ia. Bywały lepsze czasy. Ja też pracuje i zarabiam, tak wiec na wszystko starcza i co miesiąc coś sie odkłada.
Poziomeczka
U nas też ciężko coś odłożyć...mój zarabia ok.1700 w zależności od miesiąca(pracuje na kopalni ale pod firmą),ja mam ok.900 zł miesięcznie.Czasem jest lepiej czasem gorzej,mieszkanie wynajmujemy więc opłaty ogromne...Ale trza se jakos radzić:)
krasna1
mój mąż bardzo dobrze zarabia,
ja też
MaLaCzarna
Mój również dobrze zarabia
karolincia
Ostatnio podobnie ale będzie lepiej podobno
irekzboralski
mój mąż zarabia od 1500-1800 euro, ja ciut ponad 1000 ale widzimy się raz w miesiącu i to tylko na "chwilkę"....(pout)
irekzboralski
ja ponad 1000 zl...sprostowanie!
daryjka87poznan
Okres zimowy u nas jest kiepski poniewaz maz zarabia tyle ile Twoj za to w okresie letnim maz bardzo dobrze zarabia.
lola86
Mój zarabia 2000 tyś i musi starczyć na nas trzech ,2 auta i dom i jest cholernie ciężko . Wypłata jest 10 a w tym miesiącu jeszcze jej nie dostał (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
izunia83
mój zarabia 1600zł a za wynajem mieszkania 1100 (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Marta050709
A u nas jest tak ze moj dobrze zarabia tylko ze nie placa tylko daja tak jak chca.Czasem jemy chleb z szynka a czasem z pasztetem jak to sie mowi.
MamaMaya
moj zarabia tyle ze zaplaci rachunki, zaleje auto do pracy i zostaje bardzo niewiele gdyby nie to ze ja mam rente i daje korepetycje to nie mielibyśmy za co jedzenia kupic (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
daisy5788
moj zarazbia 1100 zl chcialabym zeby zarazbial 1700 (pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.