Menu

Zaropiałe uszko

Kornel pociągnał Klaudię niefortunnie wczoraj za uszko, a że ma kolczyki to ją to zabolało, był oczywiście płacz, a dzisiaj zauważyłam, że to uszko jej ropieje. Myślicie, że lepiej ściągnać kolczyk do wygojenia? (tylko się boję, że wtedy dziurka zarośnie), czy zostawić i przemywać jakimś rumiankiem?

wiola30
 2009  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak ucho dziurka w uchu kolczyk

Odpowiedzi

Matina
Ja bym zostawiła i przemywała rumiankiem. Poszłabym jeszcze do apteki - na pewno doradza Ci coś dobrego. Mojej siostry córka miała taki przypadek. Dziurka zarosła, trzeba było przebijać uszko jeszcze raz.
kasia13_archiwum
A takie zranione uszko niestety zarasta w mgnieniu oka. Organizm odbiera to jako rane, ktora trzeba zagoic i zabliznia rowniez cala dziorke. Wiem co mowie. Moja Fatima miala tez takie zaropiale uszko, ale to alergia na srebrne kolczyki. Zdjelam jej je na noc i na drugi dzien byla juz trudnosc w zalozeniu kolczyka.
Mozesz tez przejsc sie do kosmetyczki. Oni maja takie specjalne srodki do pielegnacji dziorek uszu... zaraz po przebiciu, kiedy jest ranka. Teraz by cos takiego pomoglo.
anna
polecam masc Trybityk jest super na takie spray sama uzywałam bo bardzo mi sie papralo i masc pomogla masc zawiera mala ilosc antybiotyku ale jes super
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.