Menu

zasiłek rodzinny

witam. chciałabym zapytać czy któraś z was wie może ile wynosi zasiłek rodzinny na 3 dziecko bo coś mi się obiło o uszy ze więcej niż na 2 pierwszych ze na 3 już jest troszkę inna kwota nie mogę znaleźć w internecie....dziękuje za odp....(kwiatek)(awve)

kjkulasza
 885  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

dzieci zasiłek rodzinny

Odpowiedzi

domka
ja nie mam pojecia bo z tego nie korzystam nie przyznali nam go(pout)
Zana
domka ...domyślam się że nie przyznali Ci rodzinnego a jeśli nie należy się rodzinne to i dodatki też nie .... paranoja(zla)
rozowa82
pierwsze dzieco - 68 zł
drugie 92 zł
trzecie 98 zł
rozowa82
dziecko *
kjkulasza
ja mam 2 dzieci i zasiłek rodzinny jaki dostaje to 136 zł łacznie czyli po 68 zł rozowa82 nie wiem skad takie kwoty wydaje mi sie ze wszedzie rodzinne jest takie samo moje dzieci nie chodza do szkoły wiec moze dlatego nie mam takich kwot ,,,,,cinusia co to jest to 80 dodatkowo?? dziekuje za odp
kjkulasza
dziękuje jeszcze trochę a na pewno sie przekonam a narazie zaspokoiłam swoja ciekawość....wielodzietność zawsze kojarzyła mi sie jakos hmmm.... z duza liczba dzieci a teraz sama będę miała wielodzietna rodzinkę (grins)(grins)(grins)(grins) pozdrawiam(awve)(awve)(awve)
rozowa82
a przepraszam .. pomyłka... wieksze kwoty uzalenione sa od wieku....
ale dobrze napisałam tylko to jsą kwoty za przedział wiekowy 19- 24 lata
Przepraszam za pomyłke(kwiatek)
a to 80 zł to nie wiem ...
Iwona1977
68zl dostaje dziecko do 6 roku zycia,potem po 92 zl , a trzecie tak jak napisala @cinusia przynajmniej ja tak pobierala i pobieram
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.