Menu

Zaświadczenie o niekaralności....

Dziewczyny po roku poszukiwan zapala się światełko w tunelu... Dostałam kilka propozycji pracy - teraz to ja mogę wybierać a nie wybierają mnie :D A tak powaznie do jednej z firm potrzebuję zaświadczenie o niekaralności - wiem że załatwia się to w sądzie rejonowym, ale pytanie czy ja to zalatwię od ręki, może któras z as wie? Czy może jest jakiś czas oczekiwania - bo w sumie to ja to potrzebuję "na wczoraj" .... POMOŻCIE!

margolcia85
 761  6

Odpowiedzi

letka82
Jeśli nie masz żadnej "przeszłości" to dostaniesz od ręki. Takie zaświadczenie kosztuje 50 złotych i jest ważne 3 miesiące.
margolcia85
Nie nie mam żadnej przeszłości :) Tak właśnie myślałam że załatwie to na miejscu :) ale wolałam sie upewnić :) dzięki dziewczyny:)
Nula139
A u nas, pomimo tego,że się płaci,to trzeba czekać.
sea37
mój maz tez kiedys potrzebował przy zatrudnieniu(jako kierowca miedzynarodowy) i tez nie miał nic na sumieniu...a mimo to zaswiadczenie przyslali poczta tylko nie wiem po jakim czasie...
Runka
tak naprawde nie powinno sie czekac dluzej niz godzine, ale urzednicy maja nas gdzies i zalatwiaja te sprawy w przeciagu 7 do 30 dni... bo im sie tak podoba
Jaga80
ja czekałam kilka dni i przysłali pocztą niestety(pokoj)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.