Menu

Zasypianie

Cześć dziewczyny!
Czy Wasze pociechy też przy zasypianiu drą sie parę minut i dopiero zasypiają???? moja mała ma 3,5 m-ca i zastanawiam się czy tak wszystkie dzieci mają i czy to sie zmieni. Jak było u
Was?

MagdaLena80
 484  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem sen

Odpowiedzi

Mandarinios
Dzieci czasem chwilę przed zaśnięciem są marudne. Czytałam, że to normalne bo niektóre w ten sposób się.......wyciszają. :) Mój synek czasem zasypia beż stęknięcia a czasem marudzi, stęka a po chwili już sobie smacznie śpi :)
neti84
U mnie było różnie czasami płacz czasami normalnie zasypiała teraz ma już 7 miesięcy i jak ją kłade do snu i zaczyna płakać to wiem że jeszcze nie pora i tak za 20 minut zasypia bez płaczu.
Delfin
zdarzało mu się też poryczeć przed zaśnięciem to wtedy go klepałam po pupci bo śpi na brzuszku do tego mu śpiewałam i zasypial i tak do tej pory .Ma już prawie 8 mies.
basiaikubus
mój synek pamiętam że też tak miał przez jakiś czas ale wyrósł z tego ;)
cierpliwości
kate74
Moja córka ma niecałe trzy miesiące, i czasami zasypia przy jedzeniu, czasami leży sobie spokojnie aż uśnie, a czasami - szczególnie jak jest bardzo zmęczona - to musi popłakać trochę aż zaśnie.
zosiafia
Anielka ma 3 miesiące niecałe, jak jest mocno zmęczona to się drze, oczywiście :)
irekzboralski
Mikołaj też takie harce odstawia ale nie zawsze
Malwinka
Mój Kubuś też tak robi. Wydaje mi się że to dlatego że czasami jest mu ciężko zasnąć. Zdarza się też tak że wariuje i przewraca sie z boku na bok z bardzo zła minką i mocno ściska pieluszkę. Wydaje mi się że musimy byc cierpliwe bo kiedyś musi się to zmienić :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.