Menu

Zasypianie

Jak u was wygląda rytuał zasypiania? Jak długo to trwa od momentu jak położycie dziecko do łóżeczka? Musicie długo przy nim być?

johanna
 645  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta zasypianie

Odpowiedzi

Matina
A ja śpie z córcią. Od początku zasypa dość szybko. Ale codziennie musi byc spełniony rytuał: Kąpiel ok 20,00, kaszka, bajka - niestety w TV. A gdy się już sama zmęczy to wstaje, bierzę za rączkę i prowadzi do łóżka.
kasia13_archiwum
Tak jak u Niny...
Maria25
Martynka od jakiegoś czasu lubi jak usypia ją tata, po prostu tatuś śpiewa jej pioseneczki :)
Ania
Z moimi dwoma starszymi córkami to był horror, żeby zasnęły, to z mężem na zmianę nosiliśmy je na rękach i kołysaliśmy przez naprawdę baaaardzo długo, jak już pozasypiały to wystarczył jakiś niewielki hałasik a już były rozbudzone i oczywiście zaraz był płacz i krzyk, wiec znów od nowa zaczynało się kołysanie i noszenie i tak przez całą noc, mały szmer i już otwarte oczy i tak dalej i tak dalej.Natomiast nasza najmłodsza to skarb kładę ja do łóżeczka o 20 i śpi sobie słodko do 07 następnego dnia, cudownie!!!
madzia1989
Moja corka w ogole pozno chodzi spac, bo kolo godziny 00:00 badz 01:00 albo i jeszcze pozniej. Z pocztaku przez 6 pierwszych m-cy spala w wozku, potem w lozeczku, a potem cos sie Jej odmienilo i spi w lozku ze mna i z mezem. Ale nie musze juz Jej usypiac na rekach, bo zasypia ze mna w lozku, ale czesto sie Jej zdarza, ze odstawia szopki przed spaniem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.