Menu

zasypianie dzieci

jak zasypialy(zasypiaja) wasze 3 miesieczne dzieci??? Ze smoczkiem? musialyscie je bujac?Czy normalnie w lozeczku? pytam bo moja mala tylko przy cycku i czasami musze z nia lezec pol godz.zanim zasnie, probowalam ja smoczkiem oszukac ale nic z tego.

salerno
 835  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem sen dziecko

Odpowiedzi

clyde22
Czym skorupka za młodu... ;)
Nasz niestety na rękach i ze smoczkiem. Rąk od mała nauczony, jak się mieszka w większej grupie, to ciężko. ;) Teraz - prawie 21 miesięcy - najlepiej zasypia przy cysiu. Ale daje radę i bez cysia i bez smoczka, jak jest taka potrzeba. Rąk też oduczyliśmy, bo kręgosłupy by nam wysiadły... ;)
justii34
(pout) Tys tylko na rekach a monia zaczal ssac jak skonczył 4 miesiace,teraz zasypia tylko ze mna(grins)(cukierek)(cukierek)
babooshka
Młoda nie tolerowała smoka i nie bujałam jej na rękach do snu.
Głównie młoda najchętniej zasypiała przy piersi, ale potem była przenoszona do swojego łóżeczka.Miała okres, że gdy ją odkładałam to się wybudzała, ale to było w ciągu dnia i wtedy była młodsza (bo miała jakieś 1,5 m-ca).
MiJa
Od małego w swoich łóżeczkach i bez smoka. No i oczywiście w wózku na spacerach.
MiJa
Bez smoka to wybór moich dzieci(grins)
Beki
Moja, do pół roku zasypiała przy cycu mym (grins)
Następne nauczyłam ją zasypiać samą w łóżeczku. 2 wieczory raptem nam zeszły kiedy trochę się buntowała.
joana1983
My nauczyliśmy córeczkę zasypiac w łóżeczku, zarówno w dzień jak i na noc. Fakt faktem, że czekaliśmy 5 miesięcy, aż zaśnie sama, bo przez te 5 miesięcy trzeba było do niej chodzic i siedziec przy łóżeczku nawet pół godziny. Ale teraz jest luzik. W prawdzie w dzień ma czasem problem żeby zasnąc, ale w nocy zasypia sama:)
Powodzenia!!! (kwiatek)
Anemona
Syn zasypiał ze smoczkiem i z pielucha sam w łóżeczko a jak miał 6 miesięcy to sam w swoim pokoju. A córka hmmm przeważnie na rekach ze smoczkiem i pielucha. Czasem uda się jej zasnąć samej bez niczego w łóżeczko gada sobie i za chwile kimono.


Wszystko zależy nie tylko od tego jak się dziecko nauczy ale też od samego dziecka. Laura była taka od urodzenia że potrzebowała bliskości drugiego człowieka , a Patryk od początku miał gdzieś czy leży sam czy u mamy w ramionach.
margolcia85
Mój Mikołaj do około 6 - 7 m-cy zaspypiał noszony na rękach (tata go nauczył i niestety miałam problem jak był w pracy) ale udało mi się go szybko i skutecznie oduczyć tego zwyczaju i zasypiał od tamtego czasu w sowim łóżeczku z butlą (smoka nie używaliśmy)
daryjka87poznan
W wieku 3 miesiecy zasypiała mi na rekach teraz juz na szczescie nie mam tego problemu bo nawet bym tego klocka nie dała rady tak długo nosic.
Kinia008
Przewaznie bujanka na całego, ale tez wkladalam go do lezaczka bujaczka i delikatnie bujalam i po 5 min zasypial i przenosilam go do lozeczka,raz ze smoczkiem a raz nie teraz ma 11 miesiecy i bez smoczka nie zasnie, zazwyczaj przy butki z mlekiem zasypia w dzien tez i troszke pobujac i spac nieraz dupke pomasowac ,poklepac i zasypia, z pielucha mial okre z 2 miesiace tylko a potem oduczylam
monia13100
Każde z trojga moich dzieci inaczej; Angelikę trzeba było nosić, Maciek zasypiał w wózku( trzeba było bujać) a Tymonek w łóżeczku bez noszenia i bujania
monia19830504
Na moja core swietnie dziala poprostu zwykle spiewanie.Aaa kotki dwa. A juz rewelacja to zwykle sisisisi +bujaczek lezaczek. Sama odlatuje przy tym.
JustiSam
Moja przy cycu juz prawie pol roku i jak dla mnie spoko. Kiedys sie nauczy sama zasypiac. Wszystko w swoim czasie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.