Menu

zasypianie dzieci.

Czy wasze kilku miesięczne dzieci zasypiają same w swoich łóżeczkach?
Bo maja córa jest od początku bardzo wymagającym dzieckiem i nie zasypiała sama. Najpierw przy cycu potem przy butelce, ale teraz co ona wyprawia do szkoda słów. Trzeba ja nosić, do tego kołysać ,a ona i tak krzyczy, a jak już prawie zasypia to na śnie ręką wyciąga sobie cumel i od początku zaczynają się wrzaski.(smutna) Już mi ręce opadają bo przez to że zasypia zdenerwowana budzi się w nocy z krzykiem.
Dodam że córa ma 7 miesięcy. Macie jakieś sposoby na takiego uparciucha?
Ze starszym synem nie miałam takich problemów od początku sam zasypiał.

Anemona
 642  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie sen dziecko

Odpowiedzi

Ada3610
mój synek sam zasypia w łóżeczku, ale ma dopiero 5 miesięcy
ausa
Ja to biore podusie i jade z koksem maly zasypia i przenosze go do jego pokoiku do lozeczka dodam ze ma 18 miesiecy i zadne inne sposoby nie zdaja egzaminu rozumiem ciebie calkowicie pozdrawiam
daryjka87poznan
Moja niestety nie zasypiala sama i do dzis musze przy niej lezec jak idzie spac.
Zana
oboje zasypiali sami .... to nie upartość dzieci .... to mała konsekwencja rodzica ....

odkładałam po wieczornej butli do łóżka i nigdy nie wiedzieli że można inaczej .....nie mięli się do czego przyzwyczaić (no może właśnie do tego że jak ciemno i jest jedzenie to z mamą już nic nie ugra (grins)(grins)(grins)(grins)
salerno
pierwsza musiala byc bujana,a mniejsza teraz to przy cycku
tlolek
u mnie jak u @Zana od samego początku był nauczony że śpi w swoim łóżeczku (teraz łóżku). lada moment będzie miał 3 lata i tylko 2 razy były akcje że spał z nami ale to tylko kilka godz i był w tedy chory
monka21m
z moją też były i są istne przeboje,najpierw zasypiala przy cycu, potem bujalismy ja w wózku, udawalo sie tez jej zasypiac w naszym lozku, kilka razy zasnela sama w lozeczku, teraz ja nosimy i śpiewam piosenki,a najlepsze jest to, ze ona, a ma 11 miesiecy wybiera sobie z kim chce zasypiac w dany dzien (najczesciej wybiera mnie albo moja mamę, bo inaczej drze sie tak, ze nie da sie wytrzymac)
Anemona
Syn zawsze sam zasypiał a od 6 miesiąca sam w swoim pokoju. W tym samym czasie ciocia też miała syna w tym wieku i musiała go nosić, radziłam jej ze musi być konsekwentna., że ma sam zasypiać i koniec, uważałam że to jej wina. Ale teraz zmieniłam zdanie nie zawsze to wina matki. Bo syn od urodzenia sam zasypiał bo tak wolał a Lusia nie mogła sama zasnąć bo płakała, zwłaszcza jak chce spać to musi się przytulić. Od urodzenia jest płaczliwa a jak można nie wsiąść niemowlaka na ręce jak płacze.. No cóż będę próbować. Ale na pewno nie bede ja zostawiać samej w łóżeczko jak będzie płakać, no bo jak to mama zawsze przychodziła a teraz nie:( Dziecko może stracić poczucie bezpieczeństwa.
Dzieki(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
xkasiulax
do 4 miesięcy zasypiałam sama w łóżeczku
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.