Menu

zasypianie przy cycu

witam kochane:* mam problem z moja malutka.. ma juz skonczone 14 mies i chce ja oduczyc od cyca... w dzien nie daje juz jej cyca moze raz ale jest problem wieczorem nie umie zasnac inaczej jak przy cycu.. jak mam ja nauczyc zasypiania samej?:( wczoraj jak nie chcilam jej dac to placz histeria na calego byla az musialam jej dac(placze)

madzia9917
 724  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie sen dziecko

Odpowiedzi

joasik31
jak chcesz Ją oduczyć to musisz być cierpliwa i konsekwentna, chociaż nie jest to proste:) powodzenia
Beki
Zrobić pożegnanie z cycem, coś w zamanian do spania.. maskotka, kocyk itp i uparcie nie dawać. Dwa, trzy dni i będzie dobrze. Konsekwencja i upór.
lola86
U mojej siostry wyglądało to tak . Ona wychodziła całkiem z domu ,bo jak kryła się do pokoju to mały stał pod drzwiami i histeryzował . A szwagier kupił mu maskotkę kaczkę kładł się koło niego i dawał butle z mlekiem , czytał bajkę.Mały był tak zrozpaczony że darł się o cyca 2 godziny nawet szukał go pod koszulką szwagra . Trwało to tydzień ale mały się oduczył za to teraz gdy nie ma Edka (kaczki) to spać nie pójdzie .Powodzenia życzę (kciuki)(kciuki)(kciuki)
babooshka
Ja Cię nie pocieszę, moja córcia zasypiała przy piersi dotąd dokąd ją nią karmiłam (prawie 2 lata).Przestała gdy ją odstawiłam,od tamtej chwili kładzie się przy Wiki mąż (albo ja) do rączki dostaje maskotkę i powoli się samodzielnie wycisza...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.