Menu

Zasypienie

Jak pomagacie waszym maluchom w zasypianiu? Nosicie, głaskacie, mówicie do nich... jaki macie sposób na zasypianie?

johanna
 417  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

zasypianie

Odpowiedzi

aniapaulo26
ja swojego malego klade do lozeczka i zasypia sam od poczatku go tak uczylam czasami bylo tak ze plakal plakal ale ja twardo nic i tak kilka razy i sie nauczyl a jak dluzej plakal to przychodzilam do niego smoczka dawalam ale nie odzywalam sie i melodyjke wlaczylam i wychodze.
kasia13_archiwum
Jakos nie potrafilam tak malenstwa zostawic placzacego...
kasia13_archiwum
Jak byly male to tez usypialy przy cycu, potem tak z roczkiem na poczatku lezalam przy nich, potem byl okres czasu, ze siadywalam przy ich lozeczkach... a jak mialy tak ok. 2 latka to zaczely same chodzic spac i zasypiaja bez problemu.
kasia13_archiwum
No teraz to ja tez nie... :D:D:D:D Nawet nie wiem kiedy, a one juz spia... :D:D:D:D
agnesse81
Wcześniej mój Dawid usypiał przy cycku, teraz niestety kołysze w wóku. tylko to dziala. Właśnie wypróbowuje "kołysanki prenatalne", śpi już 2 godziny i mi się oczy zamykają..polecam:)
ania77
Chwilke na recach, do tego spiewam...:-)), po chwili klade do lozeczka i maly zasypia sam.
joka26
Malutek od jakiegoś tygodnia zasypia sam (wcześniej tylko przy cycu). Kładę ją do łóżeczka i wychodzę, jak tylko piśnie to wchodzę, pogłaskam ją i zaraz wychodzę. I tak śpi do pierwszego karmienia bo później już ze mną do rana.
Iwet28
W dzień to przeważnie sam zasypia w wózeczku,a wieczorem to kładę go na nasze łóżko i nakrywam kocykiem, albo go niestety muszę ponosić.Mój malutki ,aby zasnąć potrzebuje 2 rzeczy...niebieskiego kocyka, którym nakrywa się na całą twarz i muzyki.
bako
moja nati do zasypiania potrzebuje dwuch rzeczy mamusi cycusia lub noszenia ikolysania na raczkach
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.