Menu

Zaufanie

Ciekawi jesteśmy czym jest dla was zaufanie, jak byście je zdefiniowały i na ile ufacie swoim partnerom? Czy zawiodłyście się kiedyś na kimś i straciłyście zaufanie? Czy utracone zaufanie da się odbudować? Jakie macie zdanie na ten temat? Podzielcie się swoimi przemyśleniami.

Ania
 1646  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina partnerstwo rodzina zaufanie

Odpowiedzi

krasna1
nie wiem co to jest zaufanie.......
mycha2706
Ja tam ufie;) każdemu i dlatego tak mnie w d*** kopią...
Punia
zaufać to wystawić d... na kopanie mówiąc wulgarnie ale ja jak @mycha zawsze uf uf i zawsze skopana :D:D
elcia
ja nie ufam swojemu mężowi w 100 %. Kiedys bardz mnie zawiódł i zaszokował wrecz swoim zachowniem do tego stopnia ze moje zaufanie zostało rozbite i nigdy już sie nie odbuduje to tych 100%. Owszem zawsze moge na niego liczyc, wspiera mnie ale ufac to mu nie ufam. Mało tego sobie też nie ufam do końca bo choć jestem raczej rozsądna to czesto kieruje sie impulsami i wtedy ... no coz dzieja sie rózne rzeczy.
Własciwie nie mam nikogo komu ufam w 100%. zawsze biore poprawkęna to że ktoś moze mnie zranić i dlatego jestem ostrożna.
kaisaa4
aja jestem ogólnie bardzo ufną osobą ... jakoś to mi pasuje, no trudno czasem dostane po dupie ale cóż tak bywa. wole zaufać niż widzieć wszędzie przekręty, kłamstwa oszustwa ..... nie umiałabym tak żyć. a to że czasem mi sie na ty noga podwinie .... bywa, każdy ma zły dzień, każdy jest tylko człowiekiem i czasem ma swoje powody dla których kłamie o szukuje .. czasem sami się tak zachowujemy ..... z drugiej strony jak świat byłby idealny to byłoby strasznie nudno :P:P ... no dobra wole spokój i nude :P:P
a mężowi - jak wyżej ... ale jestem świadoma tego że zarówna ja mogę mieć chwilę słabości jak i on .... nie jestem w tym ślepa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.