Menu

zaufanie

Witam dziewczyny:)
Pisalam już wcześniej na temat klamstw mojego męża. Nie ufam mu, chociaz tym razem może mowi prawdę(w co wątpię). Uważa, że to że mnie oszukal to nic takiego i się mnie pyta "no i co się stalo" Raz wybaczyłam, potem drugi i kolejny ale ile można być oszukiwaną. Teraz też mnie oszukuje chociaż przysięga że mówi prawdę. Wcześniej też przysięgał że nie kłamie a kłamstwa pomalu wychodziły na jaw. Mamy trzy letnią córkę. Czy myślicie że małżeństwo bez zaufania ma sens??? Wiem że mnie kocha i córkę też ale te jego kłamstwa są już nie do zniesienia. On notorycznie kłamie. Na jednym z forów psychologicznych napisano mi, że takie osoby się nie zmieniają i nie są zdolni do uczuć. Nie wiem co mam robić, nie chcę żeby mnie wpędził w gorsze bagno (chodzi o długi)

misiaczek1
 680  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina związek

Odpowiedzi

elinka
mysle, ze sama juz sobie odpowiedzialas na wlasne pytanie: malzenstwo bez zaufania nie ma sensu
desdemonka
popieram ,nie wyobrażam sobie zycia z kłamczuchem
sara7777
popieram dziewczyny
katarynka3311
Zaufanie to podstawa...
czekoladka22
też tak myślę że nie ma to sensu być z kimś takim.. ale popieram "gsak" najlepiej iść jeszcze do specjalisty .
daryjka87poznan
Nie i jeszcze raz nie.
jagoda30
najpierw rozdzielność majątkowa,żebyś latami nie spłacała jego długów, a potem chłopa na terapię, jak nie pomoże to niestety....
renata29
oczywiście,że nie ma
33anna
Łatwo jest powiedzieć, że nie ma sensu, że lepiej się rozstać, ale gorzej żeby ten krok zrobić. Decyzja o rozstaniu nigdy nie jest łatwa, tym bardziej, że macie dziecko. Tylko specjalista może Wam pomóc. Pozdrawiam.
alinagj1o2
Jak mąż mnie okłamywał,zrobiłam rozdzielność majątkową i złożyłam sprawę o alimenty.Czynsz płacimy po równo i jest mi z tym dobrze.Nie muszę się przejmować że narobi mi długu. Nie trzeba się od razu rozstawać. Chodzimy razem na imprezy do kina ,teatru itp ,a że mamy osobne konta to nie ma na nic wpływu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.