Menu

"zawiecha"

Czy zdarza się waszym dzieciom, że w ciągu dnia mają kilka razy taką zadumę, tzn. patrzą w jeden punkt? Ja to nazywam "zawiechą", jakby na chwilę traciła kontakt z otoczeniem. Nie wiem czy to normalne?

joasik31
 717  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

lolita
Moj 8 miesieczny tez tak ma.Mysle,ze to normalne bo rozwija sie prawidlowo-ale czasem gdzies sie zapatrzy,nie wiadomo gdzie......czy zamysli.....(grins)
Madzik8889
Moja córka też tak ma, aleu nas to może dziedziczny, bo...ja też tak mam:)))(smiech)(smiech)(smiech)(kciuki)(grins)(grins)(grins)(grins)(kwiatek)(prezent)(aniol)
frezja8
mysle ze to normalne moja tez tak czasem mam. ale szwagierki corka tez tak mniala i to bardzo czest nawestanelo sie na przeciw nie i machalo a ona nic kube smiechu przy tym zawsze bylo teraz juz z tego wyrosla a ma 6lat slyszalam ze duzo dzieci tak ma (smiech)(smiech)(smiech) poprostu male dzieci maja swojswiat(krejzolka)
darzenka
moja tak ma nawet czasem jak sie budzi w nocy i usiądzie na łóżku i patrzy sie w okno i sie śmieje może ma jakiegos niewidzialnego przyjaciela :)
malgosia
he, he mam nadzieję ,ze to normalne, bo ja tak mam bardzo często;)
Nieraz znajomi mnie na ulicy przywołują do rzeczywistości, bo ja nic nie widzę i nie słyszę...
Chyba tez mam swój świat...
mysza
dobre pytanie ,mój Bąbel "zawiesza" sie identycznie (smiech)(smiech) a ja też juz się martwiłam czy to normalne ...w zasadzie to miałam troszkę lęka bo mój brat się tak zawieszał ,tracił kontakt z rzeczywistościa pózniej a w ostateczności się okazało ,że to tak u niego wyglądały napady padaczki (placze)(placze)(placze)(placze)
isia8410
to u dzieciaczków jest naturalne, każda z nas i z naszych bliskich mam czasami chwilę zastanowienia więc dlaczego by nie dziecko(awve)(awve)
sylwetka84
moja mała robi to samo (awve)(awve)(awve)
margie
moja mała też tak tak ma, śmieję się wtedy że się jej windows zawiesił:)
33anna
moje dzieci tak robią, a ja też się czasem "zawieszę" i na pewno nie jestem autystyczna...... Myślę, że każdy tak robi, takie "resetowanie zmęczonego materiału"
joasik31
moja córka nie ma autyzmu, bo tylko sie zawiesza, a reszta jest ok.
dziekuje za Wasze posty, bo juz myślałam, że tylko ma tak Natalia i czas zacząć szukać lekarza
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.