Menu

Zawinięte uszko...

Mój synek (7 miesiący) ma zawinięte uszko. Zakładam czapeczkę, teraz jak gorąco opaski,ale to raczej nie pomoże. Mi to tam nie przeszkadza,mam na myśli że uroczo nawet wygląda, ale co jak w przyłości będzie: a czemu mam takie uszko? i kompleksy..Zastanawiam się czy tylko plastyka nam pozostanie hmmm. Czy któraś z kobiet/mam tutaj obecnych ma/miała dziecko z zawiniętych uszkiem. Poproszę o odpowiedź.

konieczko
 422  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem Zawinięte uszko

Odpowiedzi

Nena
Sama się z takim urodziłam a mama tak jak ty cały czas mi je odwijala i zakładala opaske i pomoglo. Uszko mam nornalne, przyklapniete.
A od czego, w brzuchu ułożona byłam w taki sposób ze przyciskalam ucho.
konieczko
Rozumiem, czyli wytrwałe zakładanie opasek itp :)
Nena
Dokladnie tak.
Blanka1804
moja córcia miała ,ale wyrosła widze że się prostuje z każdym miesiacem.Mi też to nie przeszkadzało,ale inni sie czepiaja,ale ja na nich nie zwracam uwagi.Niestety w inkubatorze cały czas leżała na tą stronę i jej sie zawijało,ja poprawiałam,ale pielęgniarkom to było wszystko jedno,
mateuszowa
Mojej 6 miesięcznej córce też się prawe zawija bo lubi na tym boczku spać.Ja ją od urodzenia kladlam na przemian żeby główka się ładnie kształtowała ale teraz ona sama śpi jak chce więc już wpływu nie mam.Myślę że uszko samo się unormuje z czasem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.