Menu

Zawód-taksówkarz

Dziewczyny, co sądzicie o zawodzie taksówkarza? Mój zmienia właśnie pracę i ma możliwość podjęcia pracy w przewozie osób. On jest na tak, bo bardzo lubi prowadzić a na dodatek może nieźle zarobić, ja za to mam wiele wątpliwości. Uważam, że jest to dosyć niebezpieczny zawód, zwłaszcza kiedy jeździ się w nocy (może przytrafić się pijany pasażer, agresywny). Ludzie są różni i nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Boję się o niego. Słyszałam kiedyś kilka historii, gdzie napadli na taksówkarza i nie wybaczyłabym sobie, gdyby jakieś nieszczęście przytrafiło się mojemu mężowi. A co Wy o tym sądzicie?

Misha
 834  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina praca taksówkarz

Odpowiedzi

renata29
jeśli mąż jest chętny to jak najbardziej tak
Misha
Gdyby jeździł tylko w dzień, nie miałabym nic przeciwko. Ale w nocy... Kiedyś jechałam taksówką i kierowca mi opowiadał jak to kiedyś wiózł nocą parę podpitych osób, które w pewnym momencie kazały mu się zatrzymać na moście. Okradli go i pobili.
Magdzik
Ja też miałabym wątpliwości, bo jednak bardzo niewdzięczny zawód, ale skoro mąż chce...
homie
no niby niebezpieczny zawod ale rownie dobrze to samo moze sie przytrafic poprostu na ulicy ... takze wydaje mi sie ze warto sprobowac tym bardziej ze maz jest chetny ... moj w szkocji mieszka w najgorszej dzielnicy no ale niestety nic nie zrobie ...
mycha2706
Miałam kiedyś "narzeczonego" taksówkarza.Nie polecam.
Nicoletta
wydaje mi się,że wszędzie może mu coś sie przytrafić..
a to na budowie spadnie z rusztowania a to a tamto ..
mam znajomych taksówkarzy,nie narzekają,jeżdzą i nie myślą o strachu .. w razie czego niech dla ochrony wozi jakiś gaz łzawiący - cokolwiek ty będziesz spokojniejsza (jeśli to jest oczywiście dozwolone)
Brygidka82
Ten zawód nie należy do bezpiecznych jak wiele innych zresztą, mój tata przez 25 lat pracował na kopalni i nigdy na sto procent nie był pewien czy wróci do domu.Jak mąż chce to niech zobaczy a moze sam potem zrezygnuje.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.