Menu

Zawód wyuczony, a obecna praca

Czy obecna praca wasza i waszych partnerów jest zgodna z wyuczonym zawodem? Czy udało wam się znaleźć pracę w zawodzie jaki chcieliście wykonywać wybierając szkołę lub studia? Czy też sytuacja na rynku pracy wymagała przebranżowienia? Czy z perspektywy czasu wybralibyście inny kierunek studiów lub inną szkołę? Coś do dałoby wam większe możliwości? Jakie zawody waszym zdaniem mają największą przyszłość? Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 1728  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca zawód nauka

Odpowiedzi

monique25
po części tak ; jestem po szkole gastronomicznej ; a pracuję za barem i obsługuję przyjęcia ( na szczęście nie gotuję :/)oprócz gastronoma mam jeszcze 2 zawody wyuczone ... ale nie kręcą mnie zbytnio :)
Ja to bym chciała chyba pracować w biurze podróży albo może w solarium :P o albo w sklepie jubilerskim :) tylko jakoś nie mogę się zebrać za poszukiwanie takiej właśnie pracy; szybko się przyzwyczajam do miejsc i ludzi ... :)

Chyba w dzisiejszych czasach to najlepiej być dentystą albo ginekologiem i miec prywatny gabinet :P albo politykiem(smiech)
daryjka87poznan
Z zawodu jestem cukiernikiem ale nie mam zamiaru szukac pracy w tym kierunku. Najlepiej pasowała by mi produkcja.... zobaczymy od wrzesnia bo zaczne robic poszukiwania.
Juli1303
Z zawodu jestem fryzjerem, oraz pedagogiem- w życiu jestem nauczycielem fryzjerstwa
iwona1985
Z zawodu jestem nauczycielem, ale nie pracowałam w zawodzie. Mąż jest z zawodu jest górnikiem i pracuje w swoim zawodzie.
tymianek
Mam specjalizację z inżynierii ekologicznej oraz jestem optykiem. Przez 10 lat pracowałam w "optyce", teraz szukam pracy w moim drugim zawodzie
Panterka
Z zawodu jestem technikiem handlowcem.. Po szkole właśnie w tej branży pracowałam.. Od pół roku jednak mam pracę biurową, która podoba mi się bardziej:)
racjooleq
Z zawodu jestem pedagogiek z 6cioma fakultetami - nie pracowałam w zawodzie na stałe nigdy - pracowałam za barem, w handlu a obecnie zajmuję się marketingiem - łącze przyjemne z pożytecznym marketing internetowy:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.