Menu

zawroty głowy

Witam wszystkich.Mam 7 letniego synka który choruje mi od 5 miesiąca życia na zapalenie dróg oddechowo pokarmowych, objawy to dudniący kaszel.Miał wycięty migdał, potem testy alergiczne i okazało się że jest alergikiem.lekarz który go leczy wyciągnął mi syna z choroby (bo tylko on rozpoznał diagnozę),ale wszystko co dobre szybko się kończy choroba wraca co 3 miesiące. Przez 7 lat leczenia zapisał 2 razy antybiotyk.leki które teraz przyjmuje to; Claritine, Pulneo, Tantum Verde, Mucosolvan, Bioparox, Berodual, Avamys. Choroba mija, ale zaczęły się zwroty głowy, wczoraj raz dziś cztery razy w tym trzy w ciągu 10 minut, teraz syn jest z żoną na obserwacji w szpitalu,gdyż lekarz dyżurny podejrzewa że są to skutki uboczne leku którego przyjmuje(claritine,pulneo).Pytanie? Czy spotkałyście się kiedykolwiek z tymi lekami i czy wystąpiły jakieś sutki uboczne? (bo w takich sprawach myśli się najgorsze. załamany tata.)

zizu80
 1236  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie zawroty glowy

Odpowiedzi

Milki
na alergie najlepszy jest zyrtec-ja brałam siostra brała i mamy spokój już ładnych parę lat. niestety nie słyszałam nawet o tych lekach, ale spokojnie nawet po zwykłej witaminie c mogą być skutki ubocznę. będzie dobrze(kwiatek)
ADAMSKA98
a mi wydaja cię ze on bierze barzdzo dożo tych lekow ,z trzema lekami się spotkalam ale synowi mójemu nic po nich nie bylo

glowa do gory jest w szpitalu napewno cos powiedzą i bedzie wszystko dobże
tlolek
z tych co wymieniłeś nie brałam tylko 2 i ostatniego za bardzo nie pamiętam bo sama byłam dzieckiem wiem tylko że po niektórych były nudności (berodual i bioparox) a zawroty głowy mogły wystąpić przy tak dużej ilości leków jednocześnie (możliwe że niektóre składniki sie skumulowały) do tego osłabienie organizmu chorobą i zmiana pogody także może mieć wpływ.
głowa do góry będzie dobrze, musi być dobrze (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
JUSTYS
mój synek jest alergikiem Ma AZS z podejrzeniem astmy oskrzelowej (dzieciom z alergią często towarzyszy astma)(ma dietę)i bierze leki cet alergin ketotifen (na drogi oddechowe)i mA kuracje ribomunylem 2 razy do roku(na odporność)I jak na razie już przez 2 lata obyliśmy się bez antybiotyku.Dużo leków bierze Twoje dziecko i moze stad te zawroty głowy.Zdrówka dla synka(kwiatek)
Iwona1977
moja corka przy zapaleniu oskrzeli miala pomocniczo do antybiotyku ten claretine zapisany,nie bylo zadnych skutkow ubocznych...
zizu80
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) DZIĘKUJĘ ZA WASZE WSPARCIE LEKARZE NADAL SZUKAJĄ PRZYCZYNY,NAJGORSZE SĄ WSTĘPNE DIAGNOZY (ZAWROTY GŁOWY USTĄPIŁY GDYŻ DOSTAŁ KROPLÓWKĘ) I TYLE WIEM CO NIC!!!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.