Menu

Zawroty głowy

Często zdarza mi się że zaraz po wstaniu z łóżka mam zawroty głowy. Czy może któraś z was tez tak ma? Nie wiem czy to coś niepokojącego, bo w sumie mam tak codziennie.

hogata
 659  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie zawroty głowy zaburzenie równowagi

Odpowiedzi

maomi
Treść została zablokowana przez zespół
dudka
Zawroty głowy moga mieć wiele przyczyn... Nawet i groźnych dlatego jeżeli masz to codziennie to idź do lekarza - nie wolno tego bagatelizować. A może bierzesz jakieś leki, które mogą tak na ciebie działać? Może na obniżenie ciśnienia???? A może masz problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa?? Dużo siedzisz np przed komputerem?? Wtedy też zawroty głowy są możliwe. Nie ma w zasadzie co gdybać - najlepiej idź do lekarza - to ci się za często zdarza, organizm daje znać że coś jest nie tak. A ja powtórzą się objawy to usiądź, zamknij oczy, pochyl głowę do przodu i głęboko oddychaj - powinno pomóc!
justa
Mi się też czasem to zdarza.. ale na tyle rzadko, że się nie martwie tym. Jeśli te zawroty sie nie nasilają to chyba nic poważnego, gdy jednak nie jesteś tego pewna zapytaj przy najbliższej wizycie u lekarza czy masz się czym przejmować. Pozdrawiam:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.