Menu

Zawroty i ból głowy

Mam problem - odkąd pamiętam często miewałam migrenowe bóle głowy. Zrobione miałam badanie EEG i żadnym niepokojących zmian nie wykazało. Jak wszyscy twierdzą migrenę odziedziczyłam po mamie i babci. Ale dwa dni temu wystąpiły dziwne objawy. Nie potrafiłam wstać z łóżka ani obrócić się na bok. Miałam ogromne zawroty głowy (wszystko dookoła mi wirowało) przy tym towarzyszyły mi mdłości i ból głowy. Nie wiem czym to może być spowodowane. Kilka dni temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, a jutro idę do szpitala na laparoskopowe usunięcie torbieli na jajniku. Jeśli ktoś wie czym te bóle mogą być spowodowane bardzo proszę o pomoc.

1moniqu
 1019  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie mdłości zawroty ból głowy

Odpowiedzi

1moniqu
Nie powiedziałam o najważniejszym. Generalnie mam niskie ciśnienie. Moje normalne ciśnienie to 90/60. Po wczorajszym zdarzeniu miałam 100/80.
kasia13_archiwum
No ja mam czesto bole glowy z mdlosciami... Ale u mnie to z powodu niskiego cisnienia... Mam normalnie 90/60... A 80/50 nie jest rzadkoscia... Przedwczoraj caly czas normalnie wymiotowalam, a glowa mnie tak bolala, jakby kto mnie mlotkiem stukal... No i te zawroty glowy... Musialam sie normalnie polozyc... bo o normalnym funkcjonowaniu nie bylo mowy... No, ale jak juz mowilam mam niskie cisnienie... no i jestem w ciazy...
1moniqu
Ja również w nocy mam problem ze zmianą pozycji w łóżku, bo od razu mam zawroty głowy.
agnieszka28340
Ja jestem w 4 miesiącu ciąży też miewam zawroty głowy i taki dziwny oczopląs, zastanawiam się czy sobie zrobić eeg głowy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.