Menu

Zazdrośnica...

Dziewczyny to nie pytanie muszę się poporostu wyżalić. Ostatnio przyjechał do nas przypadkiem szwagier z żoną i dziećmi Filip ma 11 miesięcy a Daria 4 lata. A jego żona to taka zołza potrafi zepsuć każde nasze spotkanie mówi zobaczcie jaka jest mała różnica między Filipem a Mają czyli moją córką ma 20 miesięcy kurcze jak mnie mogła wkurzyć przecież każde dziecko jest inne, ale nic nie powiedziałam żeby nie robić awantury. Ja nic nie mówie że jej córka nie mówi a ma 4 lata a nawet nie zainteresuje się żeby pójść z nią do odpowiedniego lekarza. Nawet jej mąż powiedział że Maja lepiej mówi od Darii. A jak Maja była mała i troszke pulchniutka to Ona potrafiła powiedzieć jaka ona gruba jest a jej Filip jaki gruby jest. Już niewiem co mam zrobić o wszystko jest zazdrosna i tylko aby mi dociąć, jak mój mąż dostał się o lepszej pracy to też zazdrość bo jej mąż też chciał się tam dostać ale nie miał odpowiednich kwalifikacji i tu też docinki, poporostu niemam siły. Troche mi ulżyło jak się wygadałam.

iwona1985
 660  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina zazdrość rodzina

Odpowiedzi

ALEXANDRA1111
Olej ją kochana,najlepsza rada na takie zazdrośnice(grins)
Achcha
Może nie wpuszczaj jej do domu?????(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Edytka85
Iwonko zgadzam się z Olą. Najlepsza rada to olać i puszczać wszystko mimo uszu. W końcu jej się znudzą docinki jak nie będzie z Twojej strony żadnej reakcji.(grins)
iwona1985
kitek ja chciałam się tylko wygadać i się wygadałam
iwona1985
tylko Ona zresztą tylko o niej pisałam
iwona1985
nie znam drugiej soby takiej jak Ona
iwona1985
dziewczyny darujcie sobie takie komentarze jak nie znacie anie Mnie anie Jej i niewiecie jaka jest sytacja między nami
Lwiczka
Zazdrość to choroba. Nie przejmuj się głupotami;)
agnieszka79
JA ROZUMIEM TWOJĄ SYTUACJĘ BO MIAŁAM PODOBNA Z MOJĄ PRZYSZŁĄ BRATOWĄ,NAWET ZAZDROŚCIŁA MI TEGO ŻE MY MAMY DZIECKO I ONA TEŻ MUSI MIEC,WSZYSTKO ROBIŁA ŻEBY POKAZAC JAKA TO ONA JEST SUPER I W OGÓLE,NAWET SKŁÓCIŁA MNIE Z MOIM JEDYNYM BRATEM,BO POWYMYŚLAŁA RÓŻNE RZECZY W KTÓRE ON UWIERZYŁ JEJ I OD KILKU M-CY NIE ROZMAWIAMY ZE SOBĄ,TAKŻE RADZĘ OLAC JĄ I NIE PRZEJMOWAC SIĘ NIĄ
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.