Menu

Zbyt spokojne niemowle. Pomocy!!!!!

Zuzka ma 2,5 miesiąca, na ogół jest bardzo ruchliwym i głośnym dzieckiem, gaworzy, popiskuje itp. Dziś jednak zachowuje się jak nie ona, jest spokojna, mało ruchliwa, nie uśmiecha się, mało gaworzy, nie fika nóżkami. Zachowuje się jakby nic jej się nie chciało tylko leżec i jeśc:/. Temp wacha się między 37 a 37.7 'C . Czy coś może jej dolegać? Zmieniłam jej nawet ubranko bo myślałam że może za ciasne albo ją materiał drapie (ostatnio kupiłam śpioszki i bluzeczkę z innego materiału niż zawsze może nawet troche gorszego). Myslałam że może to jej przeszkadza :/

justyna01
 519  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie spokój dziecko choroba

Odpowiedzi

piasekpustyni
mierz często temperaturę bo jak jest podwyższona to może rozwijać się jakaś choróbsko. obserwuj Maluszka i jutro idź do lekarza, chyba żeby coś się działo to wzywaj w nocy. zdrówka!!!
renata29
Małe dzieci mają wyższą temp.niż dorośli.Mają też gorsze dni.Nie panikuj.To nie musi nic oznaczać.
alinagj1o2
To jeszcze maleństwo .Jak cię coś niepokoi lepiej wybierz się do pediatry .Może to początek jakiejś choroby .
Madzika
sprawdź czy ciemiączko ma zapadnięte bo jak tak to może się odwodniła ? Maja tak miała . spróbuj dać jej wody do picia i sprawdzaj temperaturę. jeśli szybko wzrasta to udaj się do pediatry bądź poproś o wizytę domową bo u małych dzieci odwodnienie jest bardzo groźne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.