Menu

Zdarza Ci się czasem robić zakupy w dyskontach?

Według definicji dyskonty to grupy sklepów, których głównym narzędziem do przyciągania klientów są atrakcyjne ceny. Towar zazwyczaj sprzedawany jest w ograniczonym asortymencie, a jego koszty zmniejszane są między innymi poprzez obniżone, na przykład w stosunku do supermarketów, standardy dotyczące prezentacji produktów (sprzedaż bezpośrednio z opakowań zbiorczych lub palet transportowych) i skromniejszy marketing. W Polsce do najpopularniejszych sieci dyskontowych należą między innymi Biedronka, Lidl, Netto czy Aldi. Jak przeczytać można w artykule Dyskonty rozrastają się w Polsce, sieć tych sklepów w naszym kraju od pewnego czasu konsekwentnie się rozrasta. Natomiast jeśli chodzi o konsumentów, podzielone są zdania na temat dyskontów. Jedni chwalą sobie atrakcyjne ceny, inni unikają ich jak ognia, krytykując standardy panujące w sklepach. A Ty co sądzisz na temat dyskontów? Zdarza Ci się czasem robić tam zakupy?

NetMamaTeam Team
 523  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy dyskonty

Odpowiedzi

kama86
Zdarza..Sklepy jak kazde inne.
amalka
No jasne, że tak (grins)
katarynka3311
Kupuję, najczęściej w "Biedronce". Głównie duże zakupy spożywcze, prócz pieczywa i wędlin, bo to w sklepie we wsi obok kupuję. Niedługo ma być "Biedronka" właśnie we wsi obok, z czego bardzo się cieszę. Zaoszczędzi się czas i pieniądze, bo teraz dojeżdżamy do "Biedronki" 30 km.
irekzboralski
Robię często zakupy w Biedronce
tlolek
raz w tygodniu jeździmy na zakupy do lidla i biedronki. Pieczywo czy wędlinę kupuje odwożąc syna do przedszkola.
W dyskontach lubię robić zakupy bo tam kupuję tylko to co jest faktycznie potrzebne (znacznie mniejszy wybór towarów niż w sieciówkach typu real) i dzięki temu mam mniejszy rachunek...
oli28
Czasami robię zakupy w Lidlu mają tam dobre produkty w super cenie.W Almie kupuje ryby bo mam pewność,że są ok chociaż cena jest 2 razy wyższa niż w innych sklepach.
tweetusia
Pewnie, zdarza mi się i nie mam nic przeciwko temu.
Beatka9316
Większe zakupy robię w hipermarketach a podstawowe rzeczy jak pieczywo w piekarni a inne potrzebne rzeczy na co dzień w osiedlowym sklepie " Lewiatan"
goskapolak
Jasne,że kupuję.Nie wiem czy np. Delikatesy Centrum, Frac albo Piotr i Paweł to też dyskonty? Bo tam kupuję najczęściej- mam najbliżej.
iwus198920
tak kupuję
renata29
Kocham "Pierdonkę" :) Teraz mam daleko więc mniej więcej raz w miesiącu robię tylko zakupy ale jak jestem u rodziców to nawet dwa razy dziennie się zdarza bo jest niemal naprzeciwko bloku :)
aniol
Raz w tyg w Biedronce i Lidlu.ratuja mnie bo mam mały budżet na codzienne zakupy i sklepy osiedlowe by mnie wykończyły.Ja sie bardzo ciesze że sa takie sklepy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.