Menu

Zdarza Ci się pójść czasem do baru mlecznego?

Któż ich nie zna - bary mleczne to miejsca, w których można zjeść obiad za przystępną cenę, a w ofercie znajduje się wiele potraw, które codziennie goszczą na wielu polskich stołach. Jak przeczytać można w artykule Bar mleczny wciąż na topie, miejsca te ostatnio "przeżywają renesans. Stołują się w nich młodzi, starzy, niezależnie od grubości portfela, (...) a dla każdego menu mlecznych barów to sentymentalna podróż w czasie." A jaki Ty masz stosunek do barów mlecznych? Zdarza Ci się czasem stołować w takich miejscach?

NetMamaTeam Team
 401  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Odżywianie bar mleczny

Odpowiedzi

amalka
Nie jadamy "na mieście", przynajmniej nic z dań "domowych". Są dwa jedynie miejsca jakie odwiedzamy, bo mamy zaufanie- lodziarnia (raz/dwa razy w tygodniu) i pizzeria (raz na miesiąc) Miewam opory przed spożyciem czegoś u znajomych, co dopiero potraw jakie przeszły przez kij wie ile rąk (barf)
Kumaja
Bywałam w uniwersyteckim barze mlecznym. Po miesiącu jedzenia byle czego, obiad w takim przybytku był nie lada gratką :) Czy teraz bym się wybrała? Tylko z sentymentu do placków ziemniaczanych z sosem pieczarkowym :) No i bareizmów w najczystszej postaci :):)
Ada3610
Zawsze jemy w barze mlecznym jak jesteśmy na wakacjach, bądź innym wyjeździe.
jagoda30
lepiej w barze mlecznym niż w byle macdonaldzie albo innym kfc
karolincia
Oj byłam ostatnio za czasów studenckich w takim barze, mam miłe wspomnienia.
iwus198920
nie byłam
Ewa0528
Tak nie raz odwiedzam jest jeszcze taki jeden bar w którym jadłam jak byłam dzieckiem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.