Menu

Zdarzyło Ci się kiedyś użyć swojego wdzięku, aby uniknąć odpowiedzialności?

Kochane, chyba każda się ze mną zgodzi, że wdzięk i urok osobisty mogą czasem w życiu pewne rzeczy ułatwić. Teza, że ładni mają lepiej sprawdza się w nierzadko w naszej rzeczywistości, a kobiecy sex appeal opiewali w swoich pieśniach już nasi przodkowie. Ostatnio Anna Mucha chwaliła się w wywiadzie tym, że udaje jej się unikać płacenia mandatów, bo jest ładna. Przy tym jednak należy stwierdzić, że tego typu metody, jeżeli w ogóle, sprawdzają się raczej tylko w stosunku do mężczyzn. A może się mylę? A Ty jak najczęściej dążysz do zamierzonego celu? Rzeczowo argumentując czy oszałamiając urokiem osobistym? Zdarzyło Ci się kiedyś w życiu osiągnąć zamierzony cel lub uniknąć odpowiedzialności, stosując tylko lub przede wszystkim swój urok osobisty? Opowiedz!

Ania
 852  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

uroda urok osobisty

Odpowiedzi

jagoda30
@anu wrzeszczące, a u mnie wprost odwrotnie,Maciek i Zuzia zawsze się uśmiechają i reagują na zaczepki ,nikt nie zostaje obojętny:)
mycha2706
Haha z tym wrzeszczącym dzieckiem to najprawdziwsza prawda, mój Hubert cyrki odstawia i zawsze nas przepuszczają w kolejkach :):) a zdarza mi się poczuciem humoru błysnąć i uniknąc kłopotów :P
ada410
Oj tak...Nasze kochane urwisy, czasami nie świadomie ale jednak pomogą nam w załatwieniu nie jednej sprawy...
A co do własnego wdzięku, to raczej nie liczę na jakiś cud, chociaż kilka razy przepuszczano mnie w kolejce...
Natomiast jeżeli chodzi o wykroczenia drogowe to jednak staram się przestrzegać przepisów, bo policjanci i strażnicy miejscy stali się ostatnio bardzo skrupulatni, więc mi szkoda tracić czas, nerwy i pieniądze na zbędne wydatki typu mandat...
renata29
Nie używam.Nie posiadam :)
goskapolak
Nom...notorycznie go używam gdy spóźniona jadę do pracy przekraczając prędkość i zatrzymuje mnie patrol:).W sumie to tylko wtedy- resztę załatwiam merytorycznie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.