Menu

Zdecydowałabyś się na wynajęcie babci dla swojego dziecka?

To coraz silniej zaznaczający się obecnie trend - powstają specjalne agencje, przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne, ustalane cenniki - coraz więcej osób decyduje się na rolę dziadków za pieniądze, a zapotrzebowanie na tę formę opieki też jest niemałe. Zdecydowałabyś się na wynajęcie babci dla swojego dziecka czy takie rozwiązanie w ogóle nie wchodzi u Ciebie w rachubę?

Babcia do wynajęcia

Babcia do wynajęcia - Przeczytaj o alternatywie dla żłobka oraz dowiedz się, jak znaleźć odpowiednią babcię i na co zwrócić uwagę, zanim...

NetMamaTeam Team
 682  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem babcia do wynajęcia

Odpowiedzi

renata29
Nie mam takiej potrzeby.Z jedną babcią mieszkamy a druga kilka razy w roku nas odwiedza.
Madzika
Moje dzieci mają dziadków i nawet pradziadków. ale w moim odczuciu to taka miłość za pieniądze , kupujesz dziecku dziadków, płacisz za to że przychodzą bawią się . a jak dziecko rośnie to co dalej płacisz za ich obecność , bo w końcu dziecko kocha te osoby traktuje je jak kogoś bliskiego , i pytanie co w momencie jak nie masz pieniędzy by za nich dalej płacić ? mówisz dziecku że dziadek i babcia już nie przyjdą bo co bo już nie kochają czy co ? dziecko tęskni i nie rozumie. jak dla mnie NIE.
amalka
Podpisuję się "oboma ręcoma" pod wypowiedzią @Anu... Nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji.
amalka
No tak @Geodziu ale co innego doszywana ciocia (jeśli w ten sposób maluch się do niani zwraca), a co innego babcia. Tak mi się przynajmniej wydaje (aniol)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.