Menu

Zdecydowałabyś się na wynajęcie detektywa, gdybyś podejrzewała, że Twój partner Cię zdradza?

Jak podaje serwis wiadomosci24.pl, około 90% dochodów polskich agencji detektywistycznych pochodzi z tak zwanych zleceń rozwodowych. Najczęściej z usług detektywistycznych korzystają kobiety, które szukają dowodów na zdradę. Co sądzisz o tym zjawisku? Zdecydowałabyś się wynająć detektywa, gdybyś podejrzewała o zdradę swojego partnera?

Wynajęłabyś detektywa szukając dowodu na zdradę?

NetMamaTeam Team
 1425  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina detektyw zdrada

Odpowiedzi

kama86
Nie wynajelabym..szkoda byloby mi kasy...sama bym go sprawdzila..(rofl)
renata29
Nie.Bo i po co?Jeśli podejrzewam zdradę tzn.,że nie mam zaufania i nic już tego nie naprawi nawet jeśli partner okaże się "niewinny".
mateuszowa
Intuicja kobiety wystarczy.Takie rzeczy predzej czy później i tak wychodzą na jaw.Detektyw moim zdaniem byłby zbędny.
oli28
Nie bawiła bym się w detektywa szkoda kasy.Kłamstwo ma krótkie nogi i wcześniej czy później wychodzi na jaw.
MamaMateuszka
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :-D Zresztą gdybym coś podejrzewała to sama bym go wyśledziła. A potem zabiła :-D
misiaczek1
Wnioskuję, że żadna z odpowiadających dziewczyn nie była zdradzona. Zdradzona kobieta myśli inaczej, dla niej najważniejsze jest to zeby miala 100%pewność, bo jeszcze ma nadzieję że to nie prawda i mąż jej nie zdradza.Renata29 jeśli kobieta myśli, że jest zdradzana to tylko chce się upewnić bo jeszcze się łudzi, ale wie że to prawda tylko nie chce dopuścić tego do świadomości.W każdym zwiazku powinna być zasada ograniczonego zaufania. "Jeśli kobieta o coś pyta, nie okłamuj jej, jeśli pyta zna prawdę".
Na adwokata szkoda pieniędzy. Tak jak oli28 wyjdzie na jaw, tylko trzeba obserwować i uważnie słuchać.
misiaczek1
przepraszam, na detektywa:)
MaLaCzarna
Tak , dla potwierdzenia (kciuki)
misiaczek1
A czy ja napisałam, że każda kobieta tak się zachowuje???Asafii ja tylko napisałam, że kobieta jak myśli że jest zdradzana przez swojego partnera to zrobi wszystko, żeby mieć pewność, bo w głębi duszy ma nadzieję że to nie prawda.Mi się wydaje, że kobieta jak jest zdradzana i ma sygnały, że tak jest to i tak musi mieć namacalny dowód.Chociaż nie wiem do końca, bo w moim przypadku miałam dowody (nie od detektywa) a i tak uważałam, że to koleżanka, której pomaga, bo tak mi powiedział.Kobiety raczej odsuwają to od siebie, nie dopuszczaja takiej myśli, bo to cholernie boli. Jeśli chodzi o pytanie nie wynajeła bym detektywa.
flame123
Kobieta, która DOBRZE zna swojego partnera nie potrzebuje potwierdzenia detektywa (chyba, że dla sądu).

PS "szkoda pieniędzy" - dla niektórych nie wszystko wokół nich się kręci
jola8443
po co detektyw mój sam by się przyznał.
MamaMamutka
Zaznaczyłam że nie wiem. Nie wiem co bym czuła, gdybym została zdradzona. To mi przypomina amerykańskie filmy gdzie małżonkowie podpisują różne intercyzy i umowy przedmałżeńskie. Dla mnie to nie ma nic wspólnego z uczuciami skoro w umowach zaznacza się opcje w razie zdrady. W Polsce to chyba jeszcze nie funkcjonują takie rzeczy, chociaż kto wie...
kama86
flame123 ExpertMama 06.09.2013 10:42PS "szkoda pieniędzy" - dla niektórych nie wszystko wokół nich się kręci
Jesli mialabym jakies podejrzenia to nie lecialabym od razu do detektywa tylko po to zeby utwierdzil a raczej potwierdzil moje przypuszczenia..Sama bym to sprawdzila Pobserwowala .Wiec dla mnie to bylby bezsensowny wydatek pieniedzy o ile jeszcze bym nie wyszlabym na..... jakby sie nie potwierdzilo...
I nie wierze ze wszystkie zdradzane kobiety od razu leca ze swoimi podejrzeniami do detektywow..Bo nie ktorych zwyczajnie na to nie stac nie przyszlo ci to do glowy?
renata29
@misiaczek1,być może ale ja pisałam o zaufaniu.U mnie raz straconego zaufania nie można odbudować i wiem to na pewno bo przerabiałam to w życiu.Więc nawet jeśli moje podejrzenia byłyby niesłuszne,nie ma to już znaczenia bo ufać mu już nie będę.
Beatka9316
Nie... Szkoda kasy bo to dość spory wydatek... Sama bym sprawdziła ...
flame123
Ja czegoś nie rozumiem: zakładam, że podejrzewasz, że zdradza Cię mąż, partner, którego bardzo kochasz, z którym masz dzieci i wiążesz przyszłość. Takie podejrzenia to wielkie cierpienie i nerwy. Naprawdę myślałabyś wtedy o tym, że szkoda Ci kasy?
Jeśli tak, to przepraszam, ale nie rozumiem.
Beatka9316
A nie lepiej samej sprawdzić bez przesady gdyby każda zdradzana kobieta chciała wynajmować detektywa to na każdym roku powinno być biuro detektywistyczne a tak nie jest ... Jeśli ktoś zarabia po 5 tys to może sobie na coś takiego pozwolić... a nie jak się zarabia 1600 brutto... to raczej nie ma na tyle żeby wydać pieniądze na detektywa... a na głowie jest jeszcze dziecko i codzienne wydatki więc nie każdego tak na prawdę stać na detektywa. Ja osobiście nie wynajęła bym detektywa bo po prostu szkoda by mi było pieniędzy bo muszę za coś wyżywić dziecko i siebie ... !
flame123
Ale śledzić męża z dzieckiem na plecach też się nie da.
Oczywiście, że takiego typa mogą wynająć osoby, które na to stać.
Beatka9316
Ale ja nie mówię o śledzeniu z dzieckiem bo wiadomo to nie jest możliwe... Mam na myśli inne sposoby takie jak sprawdzanie telefonu jeśli ma to portale społecznościowe lub e-maila. A zawsze łatwiej nawet zostawić z kimś dziecko i iść za mężem niż wydać majątek na detektywa .. :) Takie jest moje zdanie i myślę, że w tych czasach mało kogo było by tak na prawdę stać na wynajęcie detektywa
Beatka9316
Prędzej czy później prawda tak czy inaczej wyjdzie na jaw... Już się nie raz o tym przekonałam.. A taki detektyw to nie jest wydatek 100 ani 200 zł ...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.