Menu

Zdjęcia

Wywołujecie jeszcze tradycyjnie zdjęcia i wkładacie do albumów, czy już w dobie fotografii cyfrowej wszystko archiwizujecie na płytach?!

paula80
 686  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

zdjęcia album

Odpowiedzi

paula80
@MAiRa - nie mówiłam o kliszowcu tylko o wywoływaniu i tradycyjnym oglądaniu... Ja właśnie czekam na jakąś promocję - zawsze tak robię. I wywołuję hurtowo. Oczywiście nie wszystkie ale takie wybrane. Mam sentyment do albumów, lepiej się tak ogląda. Na komputerze to nie to samo.
stokrotka30
A ja też uwielbiam przeglądać zdjęcia w albumie!!Ciągle sobie obiecuję ,że przejrzę te na płytach i wywołam te najlepsze,ale zawsze jakoś tak schodzi, a góra z płytkami rośnie!ale w końcu to zrobię!!!
boja
JA też jestem za wywoływaniem zdjęć na papier, ale te mniej znaczące czy nie udane zostawiam na komputerze. Uwielbiam oglądać zdjęcia z rodzinką i tylko te w albumie...
lara1982
lubie przeglądac zdjęcia w albumie więc wciąż takie robie
Agula
Pierwsze fotki z naszego wspólnego wyjazdu od razu wydrukowaliśmy, oczywiście ich część. Mieliśmy robić to systematycznie ale jakoś czasu nie było... dopiero wczoraj wysłaliśmy do druku kolejne, wyszło ich z 300 :) teraz będziemy systematycznie uzupełniać album
Misia80
Ja co miesiąc wywołuje zwykłą kliszę odkąd urodził się Mikołaj.Nie mamy aparatu cyfrowego i też dobrze,bo jak tylko sie skończy klisza biegnę wywołać:)uwielbiam albumy przeglądać i dodatkowo do zdjęć dodaję jakiś fajny komentarz.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.