Menu

Zdjęcia

Mam pytanie. Ostatnio wywołałam dyskusję na temat zdjęć dziecka w internecie. Niektóre z Was nawet potepiły mnie za to, że nie ma tutaj zdjęć mojej córki, niektóre z ironia podziwiały, że moge wytrzymac i nie pochwalic sie dzieckiem, inne nawet wątpiły w to czy w ogóle mam dziecko. Śmieszy mnie to bo równie dobrze mogłabym wstawić tam jakiekolwiek inne dziecko. Zreszta wiele z Was ma niekoniecznie swoje zdjęcia. Czy kryterium oceny mamy tutaj jest ilość posiadanych zdjęć w profilu?

Matina
 758  31

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport netmama zdjęcia internet

Odpowiedzi

artanis
Nie, ale jest to swego rodzaju kryterium wiarygodności.
O wiele łatwiej jest odpowiedzieć na pytanie mamie, gdy wie się ile dziecko ma lat, czy miesięcy. Nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich mam i ich dzieci, dlatego po to wpisuje się wiek, by każdy mógł sprawdzić odpowiadając na pytanie. Co do zdjęć - nie trzeba wrzucać zdjęć dzieci, ale można przynajmniej wpisać jak ma na imię i w jakim jest wieku.
Jeśli chodzi o własne zdjęcie - cóż.. Wydaje mi się, że osoby, które bardzo kontrowersyjnie oceniają wypowiedzi innych nie powinny się chować, jest to swego rodzaju tchórzostwo.
Matina
i zaraz powiedzą, że podszywasz się pod kogos innego :-)))
carla1978
no i co Marcinie czy Marcino wyszło szydło z worka co...? Kłamstwo ma krótkie nogi, niestety. Pozdrawiam
krasna1
Mnie ta dyskusja chyba ominęła.
Każdy robi jak uważa.
Ja sama wolę widzieć z kim piszę dlatego ja jestem za zdjęciami.
I ilość posiadanych zdjęć nie jest żadnym z moich kryteriów.
Ja jak tu się zarejestrowałam to wyszukiwałam mamy z mojej miejscowości,potem z wojewódźtwa a na końcu to już jak leci.
Poznałam mamy dzięki dyskusjom mniej lub bardziej burzliwym.
Pozdrawiam
carla1978
@Marcin30 - Tak tak , tak sobie to tłumacz. Że tak powiem nie odwracaj kota ogonem, bo trochę już na to za późno. Ale spoko wymiguj się dalej. I udawaj dalej przystojnego pana..
paula80
Zdjęcia nie są dla mnie osobiście kryterium... nie każdy ma ochotę wystawiać się na pokaz innych - to samo jeśli chodzi o dzieci. O wiele więcej moim zdaniem zdradzają wypowiedzi i nieścisłości...
carla1978
Ty mi nie odpowiadasz. Nie lubię kłamczuchów
paula80
Przyznałem się... czyli nie jesteś Marcinem...bo już się sama zgubiłam.
ojciec
Nikt nikogo nie zmusza do pokazywania zdjęć ale na pewno sprawiają, że tak nasz profil jak i całe forum na tym bardzo zyskuje bo jak ktoś powiedział jedno zdjęcie warte jest więcej niż 1000 słów. Nie każdy jest już rodzicem więc też nie ma się czym pochwalić i tacy użytkownicy forum mają swoiste "alibi" . Moim zdaniem dużo też zyskujemy na wiarygodności oraz sympatii innych kiedy damy zdjęcie swoje i swoich dzieci ale to moje osobiste zdanie.. Umieszczanie nie swoich zdjęć powinno być mocno napiętnowane...
Matina
No własnie. Paula80 masz racje. Jestem tu nie od wczoraj i nie raz podawałam wiek mojej córeczki, jej imię, pytałam o rózne sprawy, a okazuje się, że jestem tchórzem jak mówi artanis ponieważ kontrowersyjnie oceniam wypowiedzi innych. Przynajmniej jestem sobą. Nie oglądam zdjęś wszystkich netmam i ich dzieci bo nie mam na to czasu. Ale mam wyrobiony pogląd na niektóre osoby. Wolę czas tu spędzony wykorzystac w dyskusjach bo są bardzo cenne.
Matina
Nie chodziło mi o umieszczanie zdjęć konkretnych osób lecz takich jak na przykład ma Marcin30 lub ojciec czy nawet ja.
Matina
Maira, ale ja się nie obraziłam, nie powiem zrobiło mi sie trochę przykro. Ale są Netmamy z którymi gadammy sobie na GG i tam znamy sie świetnie. Chętnie pogadałabym również z Toba zatem jeśli możesz wyślij mi wiadomość z Twoim nr GG
Matina
Wydaje Ci się. Po prostu jeśli chcę o cos zapytac pytam. Jeśli mi się cos nie podoba - mówię o tym.
Matina
Wiem, ale po co mam je umieszczać? Po to żeby potem blokować?
Matina
AgnieszkaJ czy mówisz o mnie? Ja np gdy grupa mnie nie dotyczy w ogóle do niej nie przystępuję. Ostatnio zostałam zaproszona do hrupy o Alkoholiźmie. Dziewczyna własnie tam pisała swoje zwierzenia. nie dotyczyło to w żaden sposób mnie. Nawet nie dokończyłam czytać i nie mam mnie w tej grupie bo mnie ona nie dotyczy. A przystąpienie do grupy o modzie czy kuchni? Tam zaglądam bo to nie są zwierzenia. Chyba że zwierzeniem jest to jak kto szpinak przyrządza.
Matina
Ty atena zawsze sie szędasz tam gdzie własnie takie dyskusjie sie odbywają czy mi sie tak wydaje jak Tobie wczesniej?
krasna1
a jaka to grupa i czy do niej należę .
A jak nie to dlaczego??????????
Matina
Atena nie zamierzam się z Toba kłócić Dziewczę.
krasna1
Baby to jednak jest takie gniazdo os!!!
Mówię też o sobie więc litości.
Matina
A co to za grupa?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.