Menu

Zdjęcia z duszą

W dobie aparatów cyfrowych jakoś stare fotografie odeszły zupełnie do lamusa. Ja jednak idę za ciosem i wywołuję większość zdjęć - nie ma to jak oglądać zdjęcia trzymając je w ręku - te na ekranie monitora mnie jakoś nie satysfakcjonują - pozatym komputer to tylko maszyna może się to potracić a tak to mam szereg pięknych albumów na lata... Też jesteście takie sentymentalne?

Ju25lka
 524  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

zdjęcie pamiatka

Odpowiedzi

mumczinx
Jasne zgadzam się, przeglądanie zdjęć w albumie na kolanach nie zastąpi tysięcy zdjęć na komputerze - jak tylko mam okazję wręczam w prezencie znajomym albumy na zdjęcia. Niedawno przystąpiłam do wywołania zaległych sprzeda lat fotek z klisz ale niestety okazały się być za stare. Teraz czas na selekcje tych cyfrowych...
Agula
Fotki na kompie, to nie to. Nie pokażesz nikomu, bo nie chce sie go odpalać, a kto by chciał ogladac z 400 zdjęć z tej samej wycieczki/imprezy...
Od kiedy mamy cyfrówkę z każdej okazji drukujemy po kilkanaście zdjęć
Akoo
Posiadam kilka rodzinnych albumów z fotografiami i owszem, lubię je przeglądać popijając dobrą herbatę. Sama też staram się w miarę możliwości o posiadanie na bieżąco zdjęć - wprawdzie są one cyfrowe lecz aktualne albumy zapełniane są w miarę regularnie fotografiami namacalnymi.
Ju25lka
Czyli nie jestem jedyna!!
kasia13_archiwum
Tez zakladam albuma. Mam ich cale mnostwo. Kupuje takie, ktore maja biale kartki i trzeba wklejac zdjecia. Dodatkowo ilustruje te albumy... Pozniej fajnie sie oglada.
ojciec
W pełni się zgodzę, jeśli prawdziwe zdjęcia to tylko na papierze, na monitorze tylko do podglądu oraz ewentualnych korekt lub jako tapeta pulpitu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.