Menu

Zdolności paranormalne

Dziewczyny tak mnie natchnęło takie pytanko czy wierzycie w telepatie??Niektórzy mają takie zdolności.Mi często się zdarza tak że np wysyłam męża do sklepu mówię mu co ma kupić, a raczej piszę na kartce:)ale jak pójdzie już to przypomina się mi że nie napisałam mu że brakuje np.cukru, no i przychodzi z cukrem.Myślę wtedy sobie żeby kupił ten cukier no i przynosi(grins) Może wyda wam się to śmieszne ale takich sytuacji miałam kilka.Niektóre osoby mają też dobrą intuicję, ja czasami myślę sobie że ktoś zadzwoni i dzwoni.Może to kwestia przypadku?Tak samo jeśli chodzi o deja vu, ja nie raz miałam odczucie że coś już się stało, coś widziałam, to takie dziwne jest.
A wy dziewczyny macie takie coś albo znacie takie osoby???

Brygidka82
 632  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

deja vu telepatia

Odpowiedzi

Mandarinios
mi też się zdarzają czasem baaaardzo dziwne sytuacje ale wolę się nie zagłębiać co to jest dokładnie.... Pojawiają się osoby, o których pomyślę, dzieje się czasem to o czym pomyślę, poza tym nie jest mi obca projekcja snów... oj, trochę tego jest...... nie chcę tego konkretnie nazywać ani określać... jest, bo jest i sobie jakoś z tym żyję :)
Iwona1977
Deja vu też mi się zdarzyło (wow)
Nicoletta
deja vu zdrzyło mi sie nie raz,ale czy wieze .. trudno okreslic ..
Paulinka1701
coś na pewno jest w tym ale co ? Ja nie miałam takich przypadków mój jak chodzi do sklepu z kartką to mało nie domyśla sie zeby cos kupic ale nawet wszystkiego z kartki nie weźmie ale nie z powodu ze w sklepie nei bylo tylko zapomnial (smiech)
renata29
zdarzają mi się różne dziwne sytuacje,których nie umiem wytłumaczyć...
robaczek
(grins) tak, nawet czasami czuję się jak czarownica...
Lwiczka
Ja kiedyś rozmawiałam w myślach z pewna osobą, z którą nie mogłam rozmawiać w realu bo byla daleko. A potem okazało się że ona miała tak samo
sasha
w życiu nic nie dzieje sie przypadkiem!!!Mysli tworza nasza rzeczywistosc!Wiem to!
irekzboralski
ostatnio zaczynam wierzyć w telepatię...
koza54
nie raz miałam deja vu (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
agniecha
Miewam deja vu. Z moją mamą i mężem dzwonimy w tym samym momencie, jak jestem gdzieś daleko na wyjeździe np wakacje bywa że mam wrażenie że kogoś spotkam znajomego i tak zawsze jest.
Kiedyś jak miałam więcej czasu dla siebie i własnych myśli to zdażały się różne inne rzeczy. Teraz nie dostrzegam ich tak wiele.
Natomiast zawsze słucham swojego psa. Jak szczeka i jak się zachowuje. Nikt mi nie wierzył, do momentu kiedy było trzęsienie ziemi o dużej skali i odnotowały je w dużym stopniu sejsmografy w Polsce i zadrżały mi drzwi w łazience. Początkowo nie skojarzyłam ale potem jak mówiłam mężowi o tym jak pies chciał się zabić o drzwi i pół dnia hałasował dowiedziałam się o trzęsieniu. Przed każdym huraganem nas ostrzegał latem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.