Menu

Zdrada

Mam pytanie. Bardzo zawiódł moje zaufanie mój przyjaciel. Wczoraj napisał życzenia na dzień kobiet i tak zaczęliśmy pisać. On żałuję tego co zrobił przepraszał mnie za wszystko. Poradzcię czy wybaczyć mu do końca i dać mu jeszcze raz szansę na przyjaźń?

kasia3030
 584  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina przyjaźń tolerancja

Odpowiedzi

KlaudynaK
Nie wiem o co chodzi bo dość nie jasno jest to napisane. Ale przyjaciele są po to aby sobie wybaczać... A co do przyjaźni mężczyzny z kobietą, to dla mnie taka przyjaźń nie istnieje. Ale Wy róbcie jak uważacie...
syla
spróbuj jeżeli Ci zależy oczywiście
syla
dlaczego nie istnieje
neliteli
napewno istnieje przyjaźń między facetem a kobietą ale oni nie mogą się nawzajem pociągac tak łóżkowo;)
KlaudynaK
Ja tam zawsze będę już na nie jeśli chodzi o przyjaźń damsko męską... eeeeeee, o tym trzeba się przekonać. Nie mówię tu o facetach którzy wolą facetów czy coś. Kurcze jakoś zawsze mi się zdarzało chociaż minimum pociągu fiz... eeeeeeeeee nie i już.
KdaPl
istnieje :) również partner może być przyjacielem
mysia
Mysle,ze warto dac druga szanse ale to jest moje zdanie.I na wlasnej skorze wiem,ze przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna istnieje:))
pawel11
ja rowniez uwazam ze istnieje taka przyjazn,, sama wlasnie doswiadczam takie cos ... a co do pytania ja bym wybaczyla ak najbardziej przeciez podal pierwszy dlon i pokazal skruche pozdrawiam dziewczynki
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.