Menu

zdrada a to ciekawe....

tak mnie naszła taka myśl co do zdrady...jeśli musiały byście wybierać gdy by wasz mąż,partner was zdradził wolałybyście by zdradził was z kobietą czy mężczyzną????????? co jest gorsze sama już zdrada,czy jednak któraś z nich jest do przełknięcia.....ja np...zdrada z kobietą u mnie kończy związek bez dwóch zdań,a gdy by zdradził mnie z mężczyzną oj nie wiem co gorsze??????????????????????????jak byście rozwiązały ten problem.....

a druga część pytania to na odwrót co wasz mężczyzna by wybrał gdy byście zdradziły go z kobietą czy facetem....mój twierdzi że z kobietą(grins)(grins) przeżyłby to!!!

smerrfetka
 946  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina mężczyzna kobieta zdrada

Odpowiedzi

flame123
Myślę, że większość facetów przeżyłaby naszą zdradę z kobietą.
smerrfetka
tak ale pytam gdyby już doszło do zdrady to co byście wybrały,,,,,,,ja wiem że żadna z nas nie chce żadnej zdrady....
emiliab
Wiesz mój mąż powiedział, że przeżyłby moją zdradę z kobietą pod warunkiem że mógłby się przyłączyć
Magdzik
@emiliab to tak jak mój mąż(smiech)(smiech)(smiech)
nikordia
emilab -dobre

ja chyba bym zadnej zdrady nie wybaczyła a mój mąż to juz napewno ne!!!!!!

ale z mężczyzna chyba byłaby dla mnie gorsza,obrzydziłoby mnie to strasznie do niego!
Magdzik
A poważnie, to ja żadnej zdrady bym nie przebaczyła. Mój mąż też(grins)
emiliab
Znowu źle kliknełam. Tak poważnie każdego rodzaju zdrada zakończyłaby nasz związek. Ja uważam, że jak ktoś zdradza partnera to znaczy że tak naprawdę Go nie kocha i nie ma znaczenia czy facet z facetem czy facet z kobietą. Ale jeśli już to niech zdradza mnie z facetem, przynajmniej wiedziałabym, że ze mną jest wszystko w porządku tylko mąż ma inną orientację.
betty
bardziej przeżyłabym gdyby mnie zdradził z kobietą... a mój mąż twierdzi że dla niego gorsza byłaby zdrada moja z jakimś facetem..
betty
czy wy w końcu mozecie nauczyć się odpowiadać na pytania??? smerfetka pytała jaka jest według was gorsza zdrada a nie czy byście ją wybaczyły!!! kurcze no zaczyna mnie to denerwować że nie odpowiadacie na temat!!!
JUSTYS
jak mialabym wybierac to bym wolala zeby mnie zdradzil z kobieta niz z mezczyzna a dla mojego partnera gorsze by bylo gdybym go zdradzila z facetem
Remedios
eee...nie rozumiem pytania...ale jeśli się zastanowić logicznym wydaje się że "lepiej" byłoby gdyby zdradził z kobietą...no chyba, ze ktoś chciałby żyć z gejem...(krejzolka)

natomiast faceci często marzą o kobiecym duecie więc pewnie przeżyliby jakoś zdradę żony z babką...natomiast konkurent z penisem to już poważny cios:)

a tak na poważnie to to pytanie jest śmieszne, nie obraź się Smerfetko, ale takie pytania zadawałyśmy sobie z dziewczynami w gimnazjum. Zdrada to zdrada, jak napisała Kasia, nie ma lepszej albo gorszej zdrady
betty
Iwona to po co odpowiadasz w ogóle nie na pytanie??? nie rozumiem??? chyba to jest normalne że nikt by nie wybaczył zdrady!
betty
a dla mnie kasiu to nie jest odpowiedz... pytanie było czy z kobietą czy z mężczyzną... Ty interpretujesz tak a ja na swój sposób...
ale jedno co zauważyłam od jakiegoś czasu to to że wszystko wam się tu nie podoba- a to że głupie pytanie, a to że nie na miejscu bo są tu ciężarne... jeszcze troche i zrobi sie tu tak nudno że szok! nic wam nie pasuje! nie chcecie to nie odpowiadajcie a dla mnie nie ma głupich pytań... są tylko głupie odpowiedzi! ( i to oczywiście nie tyczy sie Ciebie kochana(prezent) tylko pisze ogółem co zauważyłam)
betty
no i tutaj masz racje... całkowitą(prezent)
Paulinka1701
Ja bym moze przelknela zdrade z kobieta ale watpie z meszczyzna nie bo po co byc z gejem ? No a moj przezylby z kobieta ale jakby mogl popatrzec hehe (grins)(smiech) No to chyba na tyle
Kamkamka
Zdrada to zdrada nieważne z kobietą czy z mężczyzną -nie wybaczyłabym, mój partner również nie (nigdy)
basiaikubus
zdrada to zdrada nie ważne z kim
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.